| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2003

25.4.2005 22:49:01 Lenďule

Tak konečně

Ahoj holky,
konečně se zase můžu přidat do diskuse. Teď nám dlouho nechodil internet, máme ho přes Eurotel a oni ty modemy moc neumí, takže už ani nevím kolikátá to byla reklamace a ono jim to vždycky dlouho trvá. Snad to teď bude zase chvíli fungovat.

Rychle jsem přečetla nové příspěvky a jsem ráda, že naše diskuse zase nachvilku oživla. Tak se taky přidám a budu reagovat trochu na vaše příspěvky. Teda než si to zase utřídím, kdo je kdo,... Musím kouknout do albumu a srovnat si to v hlavě.

Jsem docela nadšená z jara. S Toníkem jsme pořád venku a je to paráda. Už je přes dva měsíce zdravý (doufám, že to nezakřiknu), tak si to užívám. Když si vzpomenu na loňské jaro, tak byl od března do konce června pořád nemocnej, raději nevzpomínat.

Půjčila jsem si na kolo sedačku, tak mě Toník pořád honí. Vždycky si přinese helmu a že chce za dědou a bábou. Já na kole neseděla už snad tři roky a když si tam přidám ještě patnáct kilo navíc, tak žádná sláva, přebornice ze mě nikdy nebude. Tak mu vysvětluju, že to nesmíme přehánět. Taky mě už pěkně bolí zadek. Ale zima udělala svý a trochu pohybu mi vůbec neuškodí. Taky jsem zjistila, že se na kole docela dobře venčí pes.

Nevím jak to Toník dělá, ale je na nohách samá modřina a ruce samý bebí. Jde na rovině a upadne. Jede na tříkolce a brzdí o barák (jo, už umí na tříkolce, a naučil se to sám. Ale musí to být rovinka nebo z kopce). Zakopne o hračky a spálí si tvář o koberec, atd. Včera se taky nějak dostal ze zavřenýho auta, nevím jak, ale hrál si tam a jestli vylezl oknem, nevím.

Jo, a taky teď pořád všechno strká do pusy, je horší než když byl malej.

A plíny? Už jsem psala, že je má jen na spaní. Čůrat si řekne, ikdyž někdy v zápalu hry na to zapomene a hlásí až když je pozdě. Ale to kakání, to mu moc nejde. Buď je to ráno v plíně nebe během dne zahlásí hovno ale až když je ve slipech, pak říká, že je "počůránek" nebo "posránek" nebo "čuně". Ale občas překvapí a sám si sundá tepláky a slipy a udělá ho do nočníku, to zas říká, že je "hodnej, moooc hodnej".

No, že mám pravdu, ikdyž zlobí, a někdy dost, tak stejně to jsou zlatíčka.

Tak se loučím a těším se na vaše příspěvky.
Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Tak konečně Lenďule 25.4.2005 22:49
*Re: Tak konečně Čarodějka... 28.4.2005 8:26
**Re: Tak konečně Halka 12.5.2005 22:27
***Re: Tak konečně Petra,Evička(30/01/03) 13.5.2005 11:50
****Re: Tak konečně JANA+3 14.5.2005 23:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.