| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

25.4.2005 16:08:06 Alena, 3x♀

Re: Jahody

hojky. dneska je den.. co se vratila ter ze skolky, jeci tu po sobe porad.. uz z nich mam hlavu jak balon:( doufala jsem, ze ada usne cestou ze skolky, ale uz asi neni tak nemocna, aby se snizila k odpolednimu spanku...
prsi, je zima, strasny:( taolomoucka flora me mrzi, taky jsem se tam chtela jet podivat, ale to bych se musela asi rozctvrtit:(
vsem oslavencum prejem vse nej..
boni, zitra nas ceka kolaudace baraku.. mam z toho docela hruzu, mame tu jeste dost veci nedokoncenych.. nejhorsi vidim elektriku:( a to ma povel muj drahy.. ne nadarmo se rika kovarova kobyla chodi bosa:( u nas to plati 100%. co je mi platna vyhrivana podlaha ci naprogramovani zapnuti kavovaru, kdyz to neni zapojeny a zfunkcneny.. to ze neni dlazba na balkone bych za velkej problem nepovazovala.. tak nam drzte prosim zitra palec, at projdem a nevystahujou nas...

ada se naucila vylezat na okna.. kdyby slo vkladat avi soubor, tak bych vam to predvedla.. plavnym skokem vyskoci na topeni, vyhoupne nohu na topeni a uz je na parapetu... ona je desny zvire:)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jahody Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 25.4.2005 15:26
*Re: Jahody Alena, 3x♀ 25.4.2005 16:8
**Re: Jahody Monča a Tydlínek 25.4.2005 16:58
***pro Renču Monča a Tydlínek 25.4.2005 19:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.