| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2002

25.4.2005 15:29:17 rebel_

Pondělííí...

Zdravím všechny!!!

Příležitostně zase nakukuju od našich, měla jsem tu poradnu.
Zítra bych už snad mohla být online z domova, tak uvidíme...

Holky, taky tipuji, že iwy už asi leží v porodnici nebo to má dokonce za sebou a jen nemá čas sem nakouknout :o) Hlavně ať je všechno v pořádku!!!

U mě je to už taky na spadnutí. Dnes mi dr. sdělil ať se připravím, že dole už připravená jsem a ve čtvrtek jdu zas na kontrolu..
Viděla jsem dnes od kamarádky 15denní miminko, chlapeček je kouzelný :o) Už se těším na naše mimi!!!

Alčo, mi s nocováním Esterky a vůbec s hlídáním problémy nemáme. Když byla Esterka ještě miminko nikdo jí nechtěl, pořád plakala...za to teď je zcela super :o) Takže u nás není výjimkou, když si malou vezmou na víkend prarodiče, hlavně teď v těhu mi to fakt bodne!
Držím palečky, ať se po létě zadaří :o)!!!
My jsme z Orlové /je to u Ostravy/ a Esterka se narodila 14.7.2002
Je fajn, že zajdeš častěji, já bych taky zašla, ale teď nemám možnost..no snad nám to připojení fakt zítra udělají!!!

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pondělííí... rebel_ 25.4.2005 15:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.