| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2000

24.4.2005 19:46:07 Kyti a 3 poupátka

Neděle...

Ahojte děvčata :-)))
Tak vás zdravím v neděli večír! Tak na pouť jsme vyrazili v sobotu. Tedy já se 4-mi dětmi :-))) Tatínek stávkoval. Prý se mu venku díky alergii špatně dýchá. No, myslím, že to byla pravda jen tak z 1/2, protože vím, jak on pouě nemá rád... já je tedy taky nemusím... ti "pouťáci" jsou takoví vydřiduši... příčí se mi je podporovat.. ale co by člověk neudělal pro tu radost dětí.
děti si to fakt užili. "Velké" děti dostali každý 100,- a zákaz kupovat si tam něco k jídlu a pití (bála jsem se, aby jim pak nebylo blbě), pro malé jsem měla taky tak .... Katy "projezdila jen 40,-, zato Dany ta nejvíc ze všeh - 140,- Pavkovi s Teri jsem pak ještě "připlatila" každému jednu jízdu na labutích. Děti byly nad míru spokojené.
No a dnes jsme zápasili s DPH.
Jinak nic moc. Rýma se mně stále úspěšně drží.

Ali, tak to se tedy taky moc nenudíš!!! Držím palce, aby to v úterý dobře dopadlo!!!

My tady tenhle týden budem mít taky řemeslníky. Budu podávat zprávy a možná volat SOS :-)))

Přeju pěkný zbytek neděle. Papa Kyti
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Neděle... Kyti a 3 poupátka 24.4.2005 19:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.