| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

Dobré ráno!!

Přeji dobré ránko!! Malej byl kolem 4,30h. čilej, tak jsem mu to velice rychle rozmluvila, že tudy cesta nevede, tak spal do 6,30 a pak si hrál a já ještě do 7,30 h. ležela a koukala na něj.

Pak lezl za taťkou na sedačku a tak žuchnul, samozřejmě na hlavu, ach jo

Taky jsme hned ráno s taťkou študovali vyúčtování služeb atd. no máme silný nedoplatek

Tátu máme ve a pak jedeme k jeho rodičům.

Labu, doufám, že bude malé brzo dobře. Chuděrka malá.
Janni, koukám, že jsi měla den D!!!! Tak ti posílám malý obrázek pro lepší náladu

Kubulo, kde jsi včera byla??? No počkej.....

Jani, jak je Julince?
Jinak my byli na odběru kvůli alergologii a kvůli jaterním testům, ty se dozvím dneska, ale tu alergologii až za 3 týdny.

Pet, i u vás doufám, že už je vám líp a záchod jste nestrhali, promiň, vím jaký to je, my měli takového Silvestra.....

Tak jsem vám to tady zahltila smajlíkama, jdu balit věci sebou a pofackovat to tady. Všem krásný den.
Sev, vítej zpátky!! Doma je nejlíp, co? to bys musela dělat, kdybys měla zahradu, tak aby ti to nebylo tak líto...
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Dobré ráno!! bubíšek + Davídek 21/11/03 22.4.2005 8:46
*Re: Dobré ráno!! bubíšek + Davídek 21/11/03 22.4.2005 8:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.