| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

21.4.2005 21:16:55 Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08

to byl den.....

Ahoj holky!
Já teda měla dneska den. Už na podruhé měl přijet jeden chlap z úklidové firmy a měl my vyprat koberce. Těšila jsem, že to tu bude čisťoučké, ale zároveň jsem měla bobky, jak to udělám s Týnkou, protože ten chlap měl přijet v 9 a Kiki chodí sptá v 9,30. Dneska jsem potřebovala, aby chrupala, protož odpolčo bylo plavčo a v kočárku neusne. Tak jsem se nervovala a ten chalp nakonec zavolal v osm, že nedorazí, že mu včera vybouchnul motorek v tom storji. Tak jsem se na jednu stranu naštvala, protože jsem zase měli celý byt vystěhovaný, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že se Kiki aspoň vyspí. Odpoledne jsem frčely na plavčo a ono nebylo. Nešel proud a tak se jim nezapnul ohřívač vody. Normálně tam děti plavou ve 30,5°C a teď měla voda jen 27°C Takže fakt vypečený den.
Týna se vyspala, neutopila jsem jí, koberec je šinavej jak čuně, ale hlavně že jsem zdraví :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
to byl den..... Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 21.4.2005 21:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.