| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Benešov

20.4.2005 8:11:44 Jana+2

Ahoj holky,

já jsem ráda,že mohu občas nakouknout a k psaní mě vyburcuje,až když vidím nové příspěvky..ještě že tu máme"tahouna"Zuzku.
Co se narozenin týče,tak to jsem tady stopro nejstarší!
Zuzko, já kupuji botičky ve Voticích ve zdravotnických potřebách naproti zlatnictví (od náměstí směrem ke škole).Essi jsou jistě jedny z nejlepších,ale ta cena..koupili jsme tam zimní botky Essi o polovinu zlevněné(bylo to ke konci zimy,ale malý je ještě hodně užil).V Táboře chodíme do obchodu naproti divadlu,tam si ale kupujeme já s Janinou,někdy Míla.Jinak tu máme botky i v obchodě,kam chodím prodávat o sobotách,od bačkor po holinky.Ty se teď prodávají hodně-tak kdybys je náhodou nemohla sehnat-máme i takové malinké pro tvojí holčičku.Zato náš Martínek má už velikost 22.
Vidím,že Renaty Vašek je často samostatná jednotka! Má tu vlastně maminku.Já bych takhle často odjet nemohla, nikdo mě nezastoupí a práce jako na kostele.Navíc Míla má teď tolik práce,že ho už nevidím ani večer,tak tady musím"suplovat"i mužské povinnosti..Ještě že mám Janinu, včera makala na zahradě, sázely jsme nové rostliny a rýpaly zem kolem záhonů,aby se mohla položit kamenná dlažba.Moc to zarůstá.
Barber,klidně s námi diskutuj,vůbec nic o tobě nevím, alespoň nám prozraď,odku jsi.
Zuzko,sedačku na kolo ještě nemám,stejně by nebyl čas jezdit.Máš ji upevněnou i na zadním nosiči?Někde píšou,že je to lepší-držák + nosič.Blembák musím vyzkoušet po Janině,možná by mu byl,kdybych ho trochu vycpala těmi vycpávkami na suchý zip.Zkus se podívat tady do diskuze o kolech,tam sehnali přilbu i za dvě stovky a posloužila stejně jako drahé tipy.
Verčo, jak se cítíš?Už to budeš mít brzy za sebou.
Ten náš mrňous právě vysypal koš s odpadky na koberec,mažu to uklidit.
V poledne přijdeJanča na oběd,nevíte,co mám uvařit?!Nic mě nenapadá.
Mějte se fajn Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahoj holky, Jana+2 20.4.2005 8:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.