| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 1997

18.4.2005 8:39:47 Radka*+Karolínka 26/11/07

Zase pondělí a ještě k tomu upršený !!!

Ahoj holky!
Je tu někdo?Tak nám hezký počasí skončilo a leje jako z konve.Mokrej Krumlov není nic moc.Patrioti by mě asi .Máte pravdu,že u nás se musí pořád něco sr... Když to není auto,je to tchýně,když je od tchýně pokoj,je to zase něco jinýho.Momentálně mám starosti úplně jiného rázu,že si i na tu babu snažím zapomenout.Táta byl ve středu u doktora a prý mu to dopadlo špatně,ale mě řekl,že je to v pohodě,prý stav setrvalý,což je v jeho případě dobře.Ale pak jsem se dověděla,že to vůbec dobrý není,tak mám strach.Nezbývá mi než věřit,že je v nejlepších rukách těch nejlepších odborníků,kteří vědí co dělají.Jen mě mrzí,že mi nechce říct pravdu,ale asi mě nechce trápit a přidělávat mi starosti,ach jo.O víkendu jsme strávili jeden den s tchýní,nakonec se to přežít dalo,možná i proto,že jsem na chatu dorazila s Kačenkou až po 14.hodině autobusem od našich a v půl 7 nás manžel zase k rodičům odvezl.V práci je dneska pohodička,tedy nechci to zakřiknout.Všichni probírají páteční událost na Pernštejně a šéf hořekuje,že teď půjdou všechny dotace na Moravu a my dostaneme prd.Jinak Jíťo,noha pořád chvílemi pobolívá a hlavně kolem kotníku mám bambuli,jako kdyby mi tam všili tenisák.Jak pravil doktor na chirurgii,mohlo by mi to zůstat.Končí mi 14denní lhůta,po kterou to mělo splasknout,což se nestalo,takže až se dohrabu na obvod,nechám si napsat doporučení na rehabilitaci,magnety,laser a co já vím,co ještě existuje.Aspoň o tom všem ten chirurg mluvil,tak to chci zkusit.Tak a teď už jdu vážně něco dělat,abych to náhodou nebyla já,kdy dostane v práci prd a ne penízky.Zatím ahoj a ukažte se tu!

P.S.:Jo,autíčko už jezdí jako divý,bodejť by ne,s plnou nádrží
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zase pondělí a ještě k tomu upršený !!! Radka*+Karolínka 26/11/07 18.4.2005 8:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.