| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

17.4.2005 22:40:23 Pejska

Hlásíme návrat

Hojky mamči, vyspalé a vyplavané jsme zpět z Vysočiny, takže tu s vámi zase můžeme ponocovat - už se mi stýskalo i když ve třech "u dvoječky" - jak s oblibou říká Avi, to bylo moooc fajn a pravda - o mnoho rychlejší. Takže jsme toho semlely dost a dost. Ale teď se hlásím zpátky mezi široký a jak jsem skoukla taky pěkně marodný kolektiv. Holky, holky, co to vyvádíte? Zdá se, že nastalo zase nějaké krizové období.

Nad očekávání se nevyplynila původní předpověď, takže jsme se dokonce slunily. Pro mě bylo všechno moc příjemné až báječné, Ráďa od Zizi tam ale bohužel opět odchytil rýmu. Zase tam přijela mamina s potomkem, kterému by to určitě víc slušelo v posteli. Někdo takový se snad vyskytuje úplně na každém takovém pobytu, chjoooo. Jinak Štěpánek byl nadšen vším, co se tam dělo, jen jsem musela trochu důrazněji vysvětlovat, jak se má chovat k ostatním dětem. Je to v tomto směru dost tvrďák - vyškolený od Verči.
Informovaly jsme se na prodloužený víkend v říjnu - měl by to být ten úplně poslední, co končí 31. 10. Tak kdomáte chuť a perspektivu ekonomického krytí, veďte to, prosím, v patrnosti. Mohlo by to být moooooc prima.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Hlásíme návrat Pejska 17.4.2005 22:40
*Re: Hlásíme návrat manka 17.4.2005 23:3
**Re: Hlásíme návrat Leňucha 17.4.2005 23:10
**motorkáři Patt 03,06 a // 18.4.2005 9:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.