| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

17.4.2005 13:00:58 Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07

Re: Hezký den

Manža blbne venku s motorkou, Lenička spí a mně se nechce nic dělat :o). Až se mrně probudí, tak se půjdem projít ven a ke kamarádce na zahradu.

Sice se sem o víkendu asi moc holek nekouká, ale sepíšu, co mě teď trápí...

1. Holky, které kojíte, nebo jste kojily, jak dlouho se chystáte kojit? Já byla u kámošky a ta říkala, že v 11m holčinu kojila už jen ráno a večer a byla přesvědčená, že v 1.roce přestane. Já pořád kojím ještě tak 5x denně a ještě nevím, že bych už chtěla přestat. Tak jsem myslela, že to vydržíme ještě přes zimu. Petule a Tačmud taky vlastně kluky ještě kojí. Jen se bojím, že jí to pak budu špatně odnaučovat.

2. V sobotu jsme byli všichni na plavání. S manžou jsem se tam skoro pohádali. Když se má začít potápět, tak děláme ještě od začátku abecedu. Jakmile poléváme hrníčkem, Lenička začne kňučet a křičet. Takže jsem jí zase nepotápěli. Ostatní už normálně podplouvají pod obručí. Pak jsme plavali s destičkama a páskem kolem bříška. Ona si lokla a potom začala tak strašně ječet, že se kolem všichni ohlíželi. Tak nevím, jestli nemáme přestat chodit. Aby jsme jí to nějak nezprotivili. A taky se mi zdá, že mají čím dál chladnější vodu. Asi opravdu k tomu roku začíná projevovat svůj názor a budeme muset chvíli počkat, než budeme pokračovat???

3.Manža mi říká, že Leničku rozmazluju. Asi má pravdu, ale mně to nedá. Když se plazí po zemi a třeba se bouchne o stůl, tak začne brečet. Já se jí snažím uklidnit. Poslední dobou je nejspokojenější, když mi sedí na klíně a hraje si, nebo po mně leze a tulí se. Pro mé srdíčko je to strašně roztomilé, ale vím, že když pak potřebuju něco udělat, položím jí na zem, tak spustí strašný řev.

Tak to jsou teď mé problémy :oD

Jinak, zoubek ještě nevylezl. Má tam díru, normální otvor, ale zub nikde. Dnes v noci teda krásně spala, ani nebrečela, vzbudila se jen jednou na jídlo. Tak jsem zvědavá, kdy se ukáže.

Taky jsme měli na starém TV magazínu Bohuše Matuše. Koukáme na něj, já jí povídám o pánovi a ať mu dá pusinku. Ona se normálně sklonila a přitiskla pusu na obrázek. Udělala to asi 3x. Pak jí říkám, ať dá pusinku mamince. Tak mě těma bezzubíma dásničkama začala kousat do brady a strašně slintala :oD

Gasho, moc hezké výtvory. Jsi šikovná. Já si teď taky nakreslila konturou delfínka, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde vybarvit a hlavně odlepit.

Holky, užívejte se neděli a nic nedělejte! :oD

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Hezký den Gasha 17.4.2005 11:3
*Re: Hezký den Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 17.4.2005 13:0
*Re: Hezký den Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 17.4.2005 20:7
**Re: Hezký den Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 17.4.2005 20:10

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.