| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Most

16.4.2005 0:45:54 Leňucha

Re: zdárek

Ahojky Tanjo
tak na něděli se ještě dohodnem,třeba dneska večer,uvidíme podle počasí.
A že prej jsem jestli jsem viděla co staví na druhé straně :))) to je jasný,projíždím 5 x denně okolo.Tak na to koukám od stavby dědečka až po začátek první mimi cihly :)))Vypadá to hezky,je to hlavně bouling(ani nevím jak se to jmenuje :)),k tomu ten.hřiště s umělým trávníkem a restauračka...nahoře by měli být i pokoje.Ale trošku jiná cenová skupina :))My už máme taky kurty hotový a za chvilku to začne :)))Ellča si i vyzkoušela sebou plácnout do antuky,skvělí,je to jak mouka-byla celá červená a nešlo to dólu.

Dneska jsem koupila Elle botky u Bati,jedny plný,modrý do oškliva a jedny červený větrací na sluníčko.Ty modrý neměla ani 3 hodiny na sobě a už je zničila!Klekla venku na všechny 4 a popolezla tak 3 kroky než jsem jí odchytla,no a milé zlaté botky jsou úplně odřené!!!
Prodavačka už ze mě byla auf,vyzkoušela jsem asi 15 x boty a furt mi tam něco vadilo,a když byly super tak ve finále neměli Ellči velikost.Tak z mojich vysněných červených botek máme modrý-klučičííííí!EEEEE!!!!

Jo a v Litvajzu fakt nic nemáte,ani jeden obchůdek kde bych něco sehnala.
Tak mažu spát,čauuu.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
zdárek Tanja 15.4.2005 18:11
*Re: zdárek Leňucha 16.4.2005 0:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.