| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

15.4.2005 11:32:18 Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06)

Pátek

Ahoj, holky.

Tehle týden jsem měla docela narvaný. Rozhodla jsem se pro jarní úklid (před velikonocema jsme nestihla).
Janina má teď takové to období, kdy chce být pořád se mnou... Přileze ke mne, chytne se za koleno, postaví, nahodí psí oči a v těsném závěsu pláč. A když čírou náhodou není u mne, tak zaručeně někde tahá něco co nesmí, anebo někde stojí a v dohledné době upadne. Už aby se naučila stabilitě. A tak přes den se k PC nedostanu a večer uklízím.

Jinak jsme byla předevčírem ve městě, potřebovala jsem nějaký software, proběhla jsme celý centrum, ale nikde něměli demo. Nakonec jsem ho sehnala včera ve Strašnicích.

Zítra budou chlapi zase dělat a přijde i tchýně, bude se vyklízet stodola... to bude prachu... a v nedeli přijde kolega se synem, tak si výjimečně dáme volnou nedeli...

Vlasti: takže Viky udělal první krůčky :-). Další krok k nez8vislosti :-). Gratulujeme.

Valeri: my byly v pondělí také na žloutenku. Jak si jinak užíváte sluníčka s novým kočárem? :-)

Zuzko: prosím tě, neomlouvej se, to je normálka, to se stane. Vynahradíme si to, až přijdeš zase do Jesenice. Trochu ti tu chalupu závidím. Já bych už tak šla na procházku někam do lesa... Jenomže Tom přichází večer unaven a na procházky nemá ani pomyšlení... A jet někam do lesa už vůbec ne...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pátek Jana,Janka(08/04) Tomi(10/06) 15.4.2005 11:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.