| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Benešov

14.4.2005 18:30:35 Verča(N+M+T)

Zdravím!

Tak "Gratulantovi" děkuji moc za přání:))). Moc potěšilo, hlavně dneska a vůbec v posledních dnech.

Jinak je toho na mě nějak moc. Jsem neskutečně unavená a věčně nevrlá a Natálka to pochopitelně cítí a přizpůsobuje tomu své chování. Začala se vztekat, ječet, neposlouchá a dělá naschvály:(. A já nemám sílu jí nějak umravnit, nebo na ní pak naopak křičím. A to jsem se do toho všeho rozhodla, že jí budu učit na nočník. To jsem si na sebe ušila bič! Navíc jsem byla v úterý u doktora a dostala jsem magnesium a mám nařízený klid. Hodně mi totiž tvrdlo břicho a doktorovi se vnitřní nález na čípku taky moc nelíbil. Ještě se prý sice neotvírám, ale všude je nějaké "ale...". Jenže nevím, jak mám s tím naším rarachem odpočívat. Jen si lehnu, tak mi skočí na břicho a tak podobně. Pochopitelně hlídací babičky nefungují (ale to už snad ani nemá cenu řešit), tak alespoň manžel se snaží co to jde - chodí s malou ven až on navečer, když přijede z práce. Když je v práci dlouho, tak se Natálka ven prostě nedostane. Nedá se nic dělat, musí to ještě ty necelé dva měsíce vydržet.
Tak jsem si krásně postěžovala, jenom škoda, že zrovna ve svůj "slavný" den.

Ještě ke Kubíkovi - Natálka mi ho pít nechtěla a tak jí už teď kupujeme Jupíka a toho pije v pohodě. Dokonce i z té lahve, ve které ho prodávají. Žádné opruzeniny z něj nemá, ale vím, že některé děti na něj taky hůř reagují. Ale asi se to musí vyzkoušet.

Tak se mějte a užívejte konečně hezkého počasí!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
VERUNKO s Natálkou GRATULANT :-D 14.4.2005 14:18
*Zdravím! Verča(N+M+T) 14.4.2005 18:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.