| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Žárlivost

14.4.2005 12:08:23 trochu méně smutná

:)

jetelko, v tvem pripade bych asi taky odesla. ale on nepije, chybu uznal a omluvil se s tim, ze si to neuvedomoval, a nic z toho nedela. mozna to reknu nadnesene, ale pokud on neni ten pravy, tak pak uz nevim kdo jiny, protoze jinak je opravdu bajecnej, nekouri, nepije, do hospody nechodi, pracuje, pomaha mi s malickou, kdyz se potrebuju ucit... neni spatnej clovek, jen udelal neco z nevedomosti a ja se s tim neumim srovnat. asi tak :(
viky, ja ten clanek cetla a mas pravdu, ze jsem se tam obcas poznavala a pekne jsem to obrecela.
sice ted mezi sebou nemame zadny dusno a smejeme se, je to fajn a vubec nemyslim nad tim, co bylo, ale stejne trnu, kdy se to zase vrati :( mela bych to ovladat ja, ale spis ty vzpominky ovladaji me :/
jee..ty odpovedi a rady jsou vzdycky tak jednoduchy, samozrejmy a srozumitelny, ale prinutit mysl dle nich jednat :)) to je sila...:D
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
:) trochu méně smutná 14.4.2005 12:8

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.