| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Papoušek

22.8.2023 16:35:57 karma

Zlomená/vykloubená nožka u andulky

Máme andulku, nevím, jak starou, před dvěma lety odchycenou venku (tenkrát asi mládě). Dnes začala "tahat nohu". Nohu neovládá, tzn.je nejistá při šplhání, sedu (používá 1 končetinu). Létá dobře, řekla bych se adaptoval na změnu těžiště. Nohu neovládá celou, má-li andulka kyčel, tak od kyčle :).
Jinak žere, je veselý, koleruje (má dost děsnou povahu~:-D. Minule jsme měli anduláka něžně duše, tento šikanuje všechny, psa, morče, králíka i mě....a to dělá i nyní, prostě bych řekla že je naprosto ve své kůži. Povídá si se zrcátkem, je zvědavý. Volala jsem na veterinu, ptáky moc nedělají, prý někdo v jiném městě. Musela bych vlakem, což zavrhuju. Navíc ho chytne jen dcera, která je do pátku pryč. Zvíře netrpí, tak jen: má někdo zkušenost? Sroste mu to samo? Mám nějak upravit režim? Nebo bude mít už nožičku postiženou? (Měla jsem už roselu, která měla vadnou nohu, ale od narození, nijak ji to neovlivnovalo, toto je ted získaná vada). Vodu i krmení jsem mu dala na dno klece, ale stejně pije zásadně z kohoutku...
Díky za zkušenost
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Zlomená/vykloubená nožka u andulky karma 22.8.2023 16:35
*Re: andulka-asi zlomená/vykloubená nož... Fern 22.8.2023 16:42
**Re: andulka-asi zlomená/vykloubená n... karma 22.8.2023 16:49
*Re: andulka-asi zlomená/vykloubená nož... Kšandička 22.8.2023 18:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.