| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

12.2.2023 20:28:12 katyn

Cestování po Miláně

Na jarní prázdniny se prvně chystáme do Milána. Turistika po městě, fotbal. Je tu prosím někdo kdo by mi mohl dát pár praktických rad? Z netu mám nastudované co vidět, v mapách kde to najdu apod. Ale třeba nevím jak se po městě pohybovat. co je nejlepší. metro? našla jsem že si lze pořídit nějakou Milano card. ale nevím úplně zda ji využijeme. hotel máme kousek od fotbalového stadionu San Siro. takže třeba na fotbal půjdeme pěšky. do centra se pak musíme nějak dopravit. ale po městě pak chci podle mapy chodit pěšky a vidět, ne zalézt do metra a u dalšího bodu zase vylézt. takže jestli nebude lepší jednotlivé jízdenky. kdysi jsem tu dostala super tipy na Londýn, tak nějak doufám, že tu bude i odbornice na Milán :-) předem moc děkuju
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Cestování po Miláně katyn 12.2.2023 20:28
*Re: Cestování po Miláně ...neviditelná... 13.2.2023 9:8
**Re: Cestování po Miláně katyn 13.2.2023 16:0
*Re: Cestování po Miláně kosatka2 13.2.2023 9:53
**Re: Cestování po Miláně katyn 13.2.2023 16:0
*Re: Cestování po Miláně boba007 16.2.2023 12:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.