| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

11.4.2005 13:51:44 Sysyna

Cauky holky!!

Tak jsme nemocni, Davidek ma desnou rymu a kasel.Dr.mu dala zatim jen Mucosolvan a kapky do nosu, uvidime, jak to zabere....ach jo.Takze opet zitra pada nahrada z plavani a ve ctvrtek plavani a zas mame 6hodin nahrazovat...me jebne.

Leni, co je to BTW a sport A3????Neznam nebo mi to nic nerika, v patek jak pojedeme od dr. se chci zastavit nekde kuknout mu na boticky.Napis kde to je!!Dik!!!

Radi, Kaja je take velmi pozorny, ale to ho nenapadlo.
NApadaji ho jine veci, jako donest kytku nebo nejakou ptakovinu, jet sam nakoupit, udelat mi snidani do postele, uvarit obed.....necha me dele rano spat a postara se o Davidka..zapne mycku, vysklada ji....opravi co je treba a na veceri jdeme taky nekdy sprekvapenim, ze proste jdeme a basta.
A hlavne stehovani opravy bytu atd.jsme zvladali sami za pochodu se dvema detima, moje matka je hlidala cca za 8tydnu 2x a jeste s kecama.Takze ja pres den balila, vybalovala, v noci varila, zehlila, prala a uklizela, abych pres den mohla jezdit sem a tam a vozit krabice......jinak do tydne vsechny krabice byly vybaleny a uklizeny jsou jiz vsechny veci.Ja bych v krabicich zit nemohla, neni to prehledne, radej budu nekolik dnu makat a nespat, ale nesnasim binec.To nas vycvicila nase matka, ze se hned ma vse uklidit, poklidit, vybalit atd.Takze tak nejak to zvladame i bez pomoci.

Ajo, Ivo a dalsi zidlickarky, ja Ikea zidlicku beru, myslim, ze se s Klarou a detima poskladame a ze zidlicku nejak nalozime, pac bez zidlicky bych ho honila po jidelne a krmila v behu a to by se pridaly i dalsi deti a to by bylo teda veselo!!!!!!!!!!

Jdu psat meilika pani do penzionu s potvrzenim jidelnicku.......

Patecni prijezd a obed mi potvrdite az posledni vikend pred nasim srazem, ty holky co uz na net moc nechodi nebo co je neznam a jsou to Vase zname si obvolejte sami, me staci pak jen do vecera nedele na SMS potvrdit obed.Kdo jej chtit nebude, psat nemusi, napisou jen ty, ktere budou obidek chtit.
Tak a je to!!Zatim papapapapapap, jdu vyuzit, ze Davca spinka a mam moc zehleni....
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Cauky holky!! Sysyna 11.4.2005 13:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.