| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Péče o seniory

21.12.2022 15:31:22 Gabulina,Eliska a Alenka

Pomoc pro seniory - Prostějov

Ahoj vsichni, moje teta ma pres 75 let. Pred nekolika mesici ji zemrel manzel a jeste prodelala mrtvici. Nedavno jsem s ni telefonovala a jsem v soku, jak moc se zmenila. Aktivni sikovna zenska cely zivot. Smrt manzela ji totalne odrovnala - je hrozne smutna, osamela, nemuze se s tim vyrovnat. Do toho mrtvice - ma problemy s mluvenim, pameti, trochu s pohybem. Ztratila o vsechno zajem - nic ji nebavi. Syni ji navstevuji, ale kazdy ma svuj zivot nabity praci a ona by spis potrebovala nejake starsi lidi k sobe. Nekoho, s kym by si mohla promluvit o vsech svych trapenich, aby vedela, ze na to neni sama a nebo si psat pres maily- spatne se ji mluvi. Ja ji pomoct nemuzu - bydlime hodne daleko. Neni primo v Prostejove nejaka organizace pro seniory? A nebo nejaka linka, webova stranka pro starsi lidi po mrtvici, pro zenske ktere ztratily manzela ... Zkratka cokoliv, co by ji trochu vratilo chut do zivota a aby vedela, ze na ty problemy neni sama. Za jakekoliv odkazy, napady a pod. budu vdecna. Predem diky. Na diskuzi se podivam pozdeji, ted nebudu nekolik hodin na netu.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Pomoc pro seniory - Prostějov Gabulina,Eliska a Alenka 21.12.2022 15:31
*Re: Pomoc pro seniory - Prostejov babi_ 21.12.2022 15:43
*Re: Pomoc pro seniory - Prostejov Fern 21.12.2022 22:4
*Re: Pomoc pro seniory - Prostejov Vranice 21.12.2022 23:18
**Re: Pomoc pro seniory - Prostejov Gabulina,Eliska a Alenka 22.12.2022 6:25
***Re: Pomoc pro seniory - Prostejov Evelyn1968,2děti 22.12.2022 6:33
****Re: Pomoc pro seniory - Prostejo... Gabulina,Eliska a Alenka 22.12.2022 13:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.