| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vánoce

5.12.2022 15:08:53 Janinka a dvě princezny

Re: Vánoční dárky pro zpovykaný spratky

Monam jak já tě chápu ~6~ matky jejichž děti odpovídají na dotazy co by si přály "nevím" by sem ani neměly přispívat ~:-D
U nás hlavně ta starší, v podstatě mívá na rok až dva už vyčerpané vánoce, narozky i svátek, případně lepí i vysvědčení apod. kolik toho všeho chce.
Svátek má na podzim a přála si 2 dárky v hodnotě 13 500 Kč. ~8~ Proběhla diskuse na téma, že svátek = většinou květiny a bonboniéra. Ultimátum v podobě, že si vybrat musí jen jedno z toho a i přesto nás to bude stát 7 tisíc nebylo přijato s nadšením ala rodiče jsou zlatí koupili mi to, ale s ksichtem jak jsme hrozní, že druhý dárek musí odložit na jarní narozeniny.
Já jsem tedy ten typ, který drahé věci dává zásadně většinou na tyto akce typu narozeniny apod. příčí se mi darovat dítěti lyže/kolo/mobil/tablet/permici na koně atd. "jen tak".
Takže chápu a nepomůže podle mě nic než prostě občas říci ne, ale vím přesně co a jak ti tam chybí ta radost a pochopení od dítěte.
Odpovědět

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.