| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

9.4.2005 18:58:54 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10

hezký večer

tak všichni spí...Eli i manža...já to už rozchodila...Eliška je dnes dobrá...stejné,jako ráno...hlídám jí kakánky,ale dnes to není tak hrozné...

odpol jsem s ní šla na dvůr...pršelo,ale chtěla jít ven...garáž byla otevřená,tak jsem šla montovat tu sedačku...no hlídat u toho Elišku byl nadlidský výkon...pořád mi utíkala ke vratům,párkrát žuchla...ale podařilo se mi to namontovat,tak jsem jí zkusila svést,ale jely jsme po ráfku....hihihi....musíme ještě nafouknout kola...takový malý,leč důležitý detail...

ale když jsem přidělávala držák,Eliška lezla na opřenou cyklosedačku a říkala:houpa,houpa,houpa...nenechala si vymluvit,že to není houpačka,ale posadila jsem jí do toho a ona se pořád předkláněla a zakláněla a pořád:houpa,houpa,houpa...musela jsem se jí smát a zítra jí přiděláme houpačku na strom...

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
hezký večer Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 9.4.2005 18:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.