| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Koronavirus

1.2.2022 16:21:01 ALL

Izolace bez nemocenské

Jsem tak strašně "uvědomělá", že jsem onemocněla až ve chvíli, kdy se škola, kde učím, na pár dní zavřela. Mám teplotu a rýmu. Především mám ale jakýsi zánět kloubu, takže může teplota být i z toho. A rýma může být i alergická, trpím na ni a někdy to s jistotou nerozliším. Včera byl antigenní test negativní. Uvažuji o tom, že bych si došla na PCR test, abych věděla, na čem jsem. Ale momentálně nepotřebuju nemocenskou, protože učíme distančně a stejně jsem doma. A potřebuji ještě jít na kontrolu kvůli tomu kloubu, to je akutní. A teď k dotazu: Šli byste v této situaci na test? A na kontrolu, když ten kloub ještě není doléčený? Jaká je výše nemocenské při izolaci kvůli covidu? Někdo mi tvrdil, že je to 100 procent platu. Nebo je to nesmysl? (nemám vůbec přehled, nebývám nemocná.) Můžu být v případě pozitivního PCR testu v izolaci, aniž bych u toho byla na nemocenské? (to v případě, že by se mi to "nevyplatilo" - stejně momentálně učím z domova.)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Izolace bez nemocenské ALL 1.2.2022 16:21
*Re: Izolace bez nemocenské Půlka psa 1.2.2022 16:47
**Re: Izolace bez nemocenské Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 1.2.2022 16:57
**Re: Izolace bez nemocenské Alraune 2.2.2022 19:32
*Re: Izolace bez nemocenské Alžběta174 1.2.2022 16:55
*Re: Izolace bez nemocenské ALL 1.2.2022 17:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.