| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

7.4.2005 14:06:22 Darling

tak opet nestiham....

Ahojky mamulky a tehulko:) Zase nejak nestiham a zitra mam dovcu, takze budu zase az v pondeli. Proto alespon kratce pisnu...

Predevsim jeste dodatecne vse nej, nej k prvnimu svatku malicke Vendulicce:)) Tak jaka byla oslava a darecky, Eli?

Marti, tak uz jsme se konecne alespon kratce videly, vid? A na fotkach Ti to opravdu moooooc slusi - stejne jako v jidelne:)))A Barca se jiste brzy ozve, to vis, nove zazitky a malo casu:)))

Vsechny nove fotecky jsou super, je videt, ze jste si vyletiky opravdu uzivaly... A stejne tak souhlasim s fotkami kyticek, jen tak dal - obrazky sem opravdu vnesou tu pravou jarni atmosku:)))

Ali, diky za veskere informace. Koupit pres web a vyzvednout pritom v prodejne - to je ale dobry napad! Sarm znam - jak tady tak na severce. A myslim, ze hl. tady uz znaji moooc dobre oni mne:))) Deku od Taf Toys jsem v Labi uz taky videla. Postylku bych mozna rada s koleckama a do sp. deky taky nevim, zda nakonec pujdem. Ale ziskavam informace a vse obiham:)) Ty jsi s ni jiste spokojena, vid? Ja bych uuuuplne nejradeji neco nechlupateho, ale pritom mekkeho a prijemneho a to jsem tedy jeste nevidela:(

Jinak, Oparno, by mel byt takovy veeeelky rybnik nebo nadrz?. Proste "velka voda":)) Ja tam tedy nebyla, ale hodne tam jezdi na koupak v lete jedna pribuzna a dost si to pochvaluje...

Teda, Vlasti, ty ses ale vyradila s obrazkama:)) A v navaznosti na Tvuj posl. mailik - sama vidis, jak to je a jak jsme mely pravdu (pevne doufam, ze rozumis):))))

Vlasi, diky za mailika a taky drzim palecky s tou genetikou!!!! Sama vim, jak jsem se bala....

Tak si hezky uzijte vsechny vikend - nas bude tedy hl. pracovni - a po nedeli zase cau!
P.S. kdyz uz tu tak hezky fungujou "palecky", tak taky prosim - tentokrat pro babicku. Od vcera je v nemocnici - "sekla" (jinak se to nazvat neda)sebou vcera ve meste a tak ji odvezli do nemocnice - dnes jde na vysetreni. Asi to bylo "jen" vysokym tlakem a sp. souhrou nahod(pocasi, cukr), ale prosim o palecky at to neni neco vazneho! Dik, dik, dik
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
tak opet nestiham.... Darling 7.4.2005 14:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.