| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

9.8.2021 9:36:00 Fern

Odšťavování rybízu - pasírovací nástavec

Tak mi včera def. vypověděl službu el.ruční pomocník,který jsem dostala jako svatební dar v r.1986 - měl jak hnětací háky,tak háky třebas na šlehání bílku,mixovací nástavec a pasírovací nástavec,který právě byl perfektní na pasírování štávy z rybízu a včera tedy odešel celý přístroj do věčných lovišt.~:(

Hledala jsem tedy zatím krátce na netu něco podobného s pasírovacím nástavcem a nenašla - nemáte něco podobného doma, nějaký tip na el. pomocníka s pasírovacím nástavcem?

Nebo tip na nějaké jiné "udělátko",se kterým se dobře dělá štáva z červ.rybízu za studena?

Nějak se mi nelíbí takovéto přepouštění přes gázu apod.,zrovna tak se mi moc nechce kvůli vitamínům ovoce vařit a tak z toho teprve získávat štávu.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Odšťavování rybízu - pasírovací nástavec Fern 9.8.2021 9:36
*Re: Odšťavování červ.rybízu - pasírova... TwinVerča 9.8.2021 10:10
*Re: Odšťavování červ.rybízu - pasírova... Lída+2 9.8.2021 12:32
*Re: Odšťavování červ.rybízu - pasírova... Pavla ... 9.8.2021 14:42
**Re: Odšťavování červ.rybízu - pasíro... Fern 9.8.2021 19:5
***Re: Odšťavování červ.rybízu - pasí... Pavla ... 9.8.2021 22:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.