| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

6.4.2005 23:16:52 Jitka, Honzik a Katka

Re: nové miminko

Skritku, jeste jednou ja. Chtela jsem ti jen rict jednu prihodu co mam od znamy. Je teda fakt, ze se jedna o vetsi vekovy rozdil nez je 1.5 roku. Kdyz byla ta maminka v porodnici, tak te starsi holcicce prestaveli pokoj a to uz byl dost velky zasah do jejiho zivota a pak se mamka vratila s miminkem a samozrejme uplne mrtva po porodu a vzpomen si na ty sileny deprese a nalady (ja je alespon mela) a tak byla dost unavena. Tatinek se ujal pece o starsi a vynahrazoval ji tu lasku od mamky (jak rika znama - hlavne hodne lasky) a tak to nejak prekonaly.
Ale jak uz jsem psala musis si najet nejaky zabehany veci, protoze budes v uplne jinym rytmu a to se ti bude spatne delat bez toho starsiho.
Segra ma chlapecka skoro mesic (bez tydne) a zatim je v pohode, ale starsimu je 2 a 3/4 tak je to taky o necem jinym.
Doufam, ze to vsechno spolecne zvladnete co nejlip. Pri nejhorsim to udelej tak, ze reknes tchyni, ze pockas po porodu a uvidis jak hodne budes off a kdyz tak u tebe muze taky par dni zustat a pomoct ti alespon s prochazkama, varenim a podobne, aby ses dostala z toho nejhorsiho a pak taky uvidis jak to ten starsi snasi.
Fakt drzim palce....uprimne si pripadam dost blaznive, ze mam deti tak rychle za sebou (a jeste planovane) tak jsem rada, ze v tom nejsem sama :o)

Jo a jeste si musim pridat poznamku, ze jsem u nasich na zahrade ukazovala Honzovi zviratka a tak maji nasi asi jedinou pomazlenou zizalu siroko daleko (chtel na ni sahat, tak jsem mu dovolila delat mala) a taky jsme obdivovali berusku a prislo mu uzasne ze tape sama. Taky zacal rikat "ne" a "houpat chci" a co se tyce vstekani, tak ted trochu zlobi, ale asi jsme hrozny rodice, protoze jsme mu nepovolili od zacatku, tak nas zatim nepotkalo mlaceni hlavou o zem apod. tak chvili rve a pak to vzda. Uprimne si ale pripadam jako nejaky sadista, protoze posledni dobou mu vsechno zakazuju a zvysuju na nej hlas (zjistila jsem ze je to ucinnejsi nez facka), beruska moje, vzdycky, kdyz fakt zarvu, tak skloni hlavu a zaklepe bradickou...tak to delam co nejmin.
Mimochodem my nemame problemy s motorkou, ale s houpackou. Jak ji uklidim, tak zacne rvat a "s muzikou" ho tahnu do druheho patra za klidneho vysvetlovani ze jdeme hamat a houpacka sla spinkat a ze zitra se zase houpat budeme....je to asi vsude stejny :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
icq,msn,skype atd.. IK 6.4.2005 10:48
*Re: icq,msn,skype atd.. skritek1 6.4.2005 11:26
**nové miminko Goldička 6.4.2005 11:35
***Re: nové miminko Goldička 6.4.2005 11:36
****Re: nové miminko Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 6.4.2005 11:56
****Re: nové miminko manka 6.4.2005 13:29
*****kašel manka 6.4.2005 13:37
*****Re: nové miminko Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 6.4.2005 13:45
******Re: nové miminko Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 6.4.2005 13:55
*******Re: nové miminko Leňucha 6.4.2005 15:38
***Re: nové miminko Jitka, Honzik a Katka 6.4.2005 23:16
*Re: icq,msn,skype atd.. manka 6.4.2005 13:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.