| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex

1.7.2021 13:19:46 Konzerva

Sex ve vodě

Tak jsem si přečetla na Novinkách článek o sexu ve vodě. A zarazila mne tam pasáž:
"Na první pohled průzračná voda, na druhý pohled domov miniaturních bakterií. I proto by si všechny ženy měly uvědomit, že během sexu ve vodě se do močové trubice mohou dostat právě nepříjemné bakterie, které způsobují infekci močových cest.

„Pokud už k sexu ve vodě došlo, pak si ihned odskočte na toaletu. Jedině tak zvýšíte šanci, že bakterie opustí vaše tělo dřív, než způsobí neplechu,“ tvrdí Shepherdová."

Nepochopila jsem, proč by měla být pro močovou trubici z hlediska proniknutí bakterií nebezpečnější sexuální aktivita než plavání či povalování se ve vodě. Nejdřív jsem si myslela, že to je chyba v překladu a že tam mělo být nebezpečí pro vagínu, ale pak se píše, že se má dojít na toaletu, předpokládám, že vyčúrat se, tak to zas odpovídá té močové trubici.

A nebo je to prostě názor přestrašeného člověka, který se nikdy v životě nekoupal v přírodní vodě?

Mně připadá, že při koupání v přírodě, se mi do těla dostane víc bakterií pusou a nosem než intimními otvory. A musím zaklepat, zatím jsem z toho neměla žádnou infekci močovou, vaginální, kožní, oční, střevní ani uchonosokrční.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Sex ve vodě Konzerva 1.7.2021 13:19
*Re: Sex ve vodě terapeutka 1.7.2021 14:13
**Re: Sex ve vodě Konzerva 1.7.2021 15:4
***Re: Sex ve vodě Ennywan 1.7.2021 15:12
****Re: Sex ve vodě Lefff 1.7.2021 19:34
*Re: Sex ve vodě Marika Letní 1.7.2021 14:24
**Re: Sex ve vodě Katka a 2 výrostci 1.7.2021 14:49
**Re: Sex ve vodě Konzerva 1.7.2021 15:1
*Re: Sex ve vodě Monika 1.7.2021 15:15
*Re: Sex ve vodě 1kulička 1.7.2021 20:15
**Re: Sex ve vodě Konzerva 2.7.2021 9:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.