| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

4.4.2005 18:02:00 Stáňa *

Re: nanuk - alergie

Milado,
i já mám dítě s atopickým ekzemem a bakteriálním astmatem.
Možná jiná situace s lékaři je ve větších městech ale v Trutnově je následující:
je zde jediná dětská alergoložka s objednací dobou více než 3 měsíce. Aby tě vzala, tak musíš mít doporučení od dětské doktorky a předběžná vyšetření. Testy dělají od tří let.
Protože jsem nechtěla toto všechno podstoupit, tak jsme jezdili do Náchoda k doktorce Michalikové, kde je objednací doba ca 14 dní. Tato lékařka provedla všechna vyšetření, neuznává dýchátka, spreje atd. Nakonec jsme skončili s diagnozou "bakteriální astma" a vakcínou, která však moc nezabrala.
Ale první co bylo, tak mě seřvala, že dítě dávám do školky a že bych s ním měla okamžitě zůstat doma - to bylo při první návštěvě, ještě před všemi vyšetřeními. Doma by podle ní měly zůstat všechny děti bez rozdílů do věku 6 let. Od ní bych rozhodně doporučení do školky nedostala. Byli jsme tam ca 4x a pak se přehlásili do Trutnova, protože jednak mi opravdu šlo na nervy její chování, pokaždé jsem si připadala jak malé dítě před paní učitelkou ale hlavně alergologie je budově školky, kam malý chodil. A protože jsme už měli z náchodské alergologie vyšetření, tak nebyl tak velký problém se přehlásit.

Marfo,
malý je nemocný, v sobotu se sešel s kluky, jeden z nich lehl v sobotu v noci, druhý na dnešek v noci a ten náš Šmudla přišel s horečkou a bolestí hlavy ze školy. Teď chudák spí, což při jeho hyperaktivní povaze je opravdu známka, že mu není dobře. Dnes taky lehla maminka jednoho z nich.
Všichni mají stejné přiznaky: horečka kolem 38, bolesti hlavy a slabý kašel. S jedním z kluků byli na pohotovosti ale nic nezjistili. Tak doufám, že to není nic vážného.
Ale budu ho muset asi ve středu hlídat, protože tchánovci jedou pryč, takže nejspíš nepůjdu na cvíčo. To bych ti ale napsala ještě zítra večer.

Doufám, že všechny ostatní děti jsou v pořádku a teď jsme jediní, kdo si nemoc vybírá.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
nanuk - alergie Jana,Jiřinka a Janička 4.4.2005 8:49
*Re: nanuk - alergie ...neviditelná... 4.4.2005 9:1
**Re: nanuk - alergie Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 4.4.2005 10:2
***Re: nanuk - alergie Romana32 4.4.2005 12:1
****Re: nanuk - alergie Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 4.4.2005 13:22
***Re: nanuk - alergie ...neviditelná... 4.4.2005 15:43
****Re: nanuk - alergie Stáňa * 4.4.2005 18:2
*****Re: nanuk - alergie Jana,Jiřinka a Janička 4.4.2005 18:54
******Re: nanuk - alergie michel 4.4.2005 19:21
*******a něco jiného michel 4.4.2005 19:26
**Re: nanuk - alergie Jana,Jiřinka a Janička 4.4.2005 13:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.