| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

4.4.2005 10:58:16 pabakuku

Ahojky

Mooooc vás zdravím po víkendu.
Míšo, gratuluji k váze, prostě to zvládáš a daří se ti !!!! Jen tak dál!!!
Hned v úvodu, Míša se bude smát otravuju s botičkama. Udělala jsem jarní úklid zimních a ostatních bot, o víkendu a mám sedmero botiček po Kubíčkovi, velikost 25, 26, 27, ale chce to vyzkoušet, mě to připadá jako jedna velikost, 4x sportovní, 2 x letní (jedny od Bati, pevný kotník a i ve předu špička, 1x téměř nenošené sněhulky z Německa. Daruji mamince, která bude mít zájem a přijede si pro ně.
Eli, ty jsi mne tak jarně nadchla, ty fotečky mě inspirovali k dotazu, určitě mi poradíš něco praktického k plotu, myslím jehličnany, tůje, dřišťály, s čím máš dobrou zkušenost? A jestli máte i někdo jiný, budu vděčná za každou radu.
Na fotky za ZOO se moc ráda mrknu, te´d jsem přečetla vše co jsteo víkendu napsaly :-)
Barunka mi dnes v 4.45 odjela do Anglie, jsem napnutá, aby vše dopadlo dobře. Kubíčkovi se noc ve školce vydařila, byl moc spokojený a v sobotu šli s Barunkou ještě do kina na Příběh žraloka, pochvalovali si to.
Mějte se moc hezky a Ivankám všechno nejlepší k svátku!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
DOTAZ Mišpule a Domule 4.4.2005 10:24
*Ahojky pabakuku 4.4.2005 10:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.