| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

3.4.2005 22:58:06 Jaffi, V 4/04 + V 3/08

Ahojky!

Nakukuju v rychlosti. Zpět jsem četla taky rychle, takže reakcí moc nemám.

Jsem ráda, že jsou Tačmudovic už doma! Snad nemoc zahnali! Chudáčci, a zrovna je venku tak pěkně!

Ilčo, ty otvory "vyřezávám" nůžkama. Hihi. Ale holčina u nás na diskuzi mi doporučila průmyslový řezáček (já nevím jak se to přesně jsmenuje - ta věc, kterou se řežou koberce, opotřebované ostří se dá odlomit a vznikne nové, ostré...)

Kami, těžko říct, jestli to byla reakce na nanuk. Ale pokud nějaká reakce byla (a nemohla to být třeba zapařenina), tím spíš bych si na tvém místě pozor dávala. Já už jsem psala, že nad ledasčím už přivírám oči - Vojta se dnes například pustil do bábovky... já mám zase opačnou hrůzu - synovec skoro nic nejí. Nic mu není echt a jí jen něco. Já bych byla ráda, aby si Vojta vyzkoušel (v rámci možností) co nejvíce chutí. To ale neznamená, že ho krmím tím, co jíme my. Nicméně občas mu ochutnat dám (asi tak, jako ty s nanukem).

Dnes jsme byli s Gashovic na písku. Vojtík poprvé. Moc se mu nelíbilo, když se mu písel lepil na ručičky, ale z lopatičky ho jíst chtěl! :o))) Krásně jsme si to užili.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahojky! Jaffi, V 4/04 + V 3/08 3.4.2005 22:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.