| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

3.4.2005 20:29:07 Mochanka,Ája04+Káťa07

Jsom tu :-)

Ahoj,tak jsem se sem konečně dostala :-)) Ráno nám nějak spadla anténa nebo co a nešel net.Pak jsme byli celé odpoledne venku.Od 2 s m. na procházce a od 4,když jel m. do práce na inventuru,tak samy a přijeli jsme v 7.Andra se vzbudila v půl 2 a do večera nespala.V 8 jsem jí dala do postýlky a byla úplně KO.V kočárku spát nechtěla,aby jí něco neuteklo,ale pak už byla tak protivná....

Nyko,jsem ráda,že oslava dopadla dobře.Chtěla jsem se zeptat,jakej měla malá ten dortík?My dneska na procházce objeli cukrárny a tak nějak pokukovali po dětských dortech a vybrali jsme 3.Buď klasickej krémovej,čokoládovej - hlava medvídka,moc roztomilý nebo ovocný kočárek či ovocnou kočičku.Ten kočárek se nám asi líbil nejvíc.Byl hodně barevnej a myslím,že ten ovocný by si mohla Andra i dibnout.Ten čokoládovej bych jí ještě moc nedávala.Ale nevím.

Dooly,tak to je fajn,že se m. mikina líbila.To já se málokdy trefim m. do vkusu a většinou se akorát zašklebí,takže hadříky moc neriskuju.Ale fakt nevím,co vymyslet k té jeho třicítce.Ještě jsem se inspirovala tím relaxačním pobytem pro maminku.Moje mamka totiž bude mít v červnu padesátku,tak bychom jí mohli také něco takového pořídit.Ale nevím,jak to funguje.Musíš to asi zamluvit na určitý termín,viď?A může to být i pro dvě osoby,že by jela s taťkou?A můžu se zeptat,kolik to tak stojí?

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Jsom tu :-) Mochanka,Ája04+Káťa07 3.4.2005 20:29
*Re: Jsom tu :-) Dooly. 3.4.2005 20:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.