| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Benešov

3.4.2005 18:41:52 Verča(N+M+T)

Re: ahoj holky...

Ahoj Zuzko,

to jsem ráda, že je Eliška v pořádku.
A s babičkou je mi to líto. Ale Bažant je Bažant... Já ani manžel k němu nechodíme a jsem ráda. Ale zase znám lidi, kteří si ho chválí. Tak to je těžké. Stejné je to s Benešovskou nemocnicí. Třeba já mám dobrou zkušenost s dětským odd. (stejně jako moje kamarádka), ale spousta další zase třeba ne. Asi to všechno záleží na tom, jakého zrovna potkáš doktora a co ti je.

Jestli chceš zajet, tak klidně můžeš. Rády vás poznáme. Ovšem nečekej žádný zázrak - jak ve vzhledu, povaze, tak v bydlení. Jenom mi kdyžtak pošly předem SMS, abych náhodou neodešla zrovna ven.

Jinak Natálce se už prořízly 3 stoličky! Jsem hrozně ráda, hned je klidnější. Jinak je to snad ještě větší rarach než dřív. Asi to bude tím počasím, že může venku víc běhat.
Zato já jsem na tom čím dál hůř, jak se to krátí, tak jsem víc nervní a taky unavená. Už se těším, až to budu mít za sebou.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
ahoj holky... Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 31.3.2005 20:23
*Re: ahoj holky... Verča(N+M+T) 3.4.2005 18:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.