| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Chomutov

3.4.2005 18:21:59 Ivuska+Nik(7)mimi(4/2007)

Brusle

TAk holky ted me prame uzasne vytocil [nechci rict nasr...]muj manzel,protoze jsme prave mluvili o brusleni aja mu rekla ze uz se tesim jak bubu chodit bruslit s kocarem a on mi na to rekl ze to neni normalni [protoze nase sousedka co jsme ji minuly tyden potkali relka,ze videla nejakeho tatinka jak veze male dite na bruslich v naruci,coz je teda oproti brusleni za kocarem sakra rozdil] a ze se za me bude pred sousedkou stydet a at nepocitam s tim ze se mnou bude s bruslema a kocarem chodita tvarit se ze je to normalni!!!!!!!
Ja se mu snazila vysvetlit,ze proto se vyrabi kocary s predni brzdou a proto chci i ten Slalom ale to je jak mluvit do vzduchu.Normalne jsme se kvuli tomu chytli.Rekla jsem mu ze ta sousedka to myslela jinak a i kdyby se na to koukala skrz prsty,tak ME TEDA NAZOR SEDESATILETE BABICKY VUBEC NEZAJIMA!!!!!
A jestli se chce se vsim ohlizet na to co by rekli sousede,tak by se daleko nedostal.V tu chvili mi prislo,ze mam za manzela zaprdleho padesatileteho neurotickeho dedka!!!
Teda ten mi hnul zluci!!!NEvite o nejakem clanku,kde o tom pisou,abych mu to dala precist??
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Brusle Ivuska+Nik(7)mimi(4/2007) 3.4.2005 18:21

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.