| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

Hezkou neděli

Pírko díky moc!! Máš hezké fotečky a hezkou princeznu.

Pet, v úterý jdu k holiči, tak bude zkracování :-))

Dopoledne jsme byli venku, akorát dávám aktuální foto do alba.
Dáda řádil se sousedkou Jolankou na hřišti, dostat ho pak do kočárku byl horor.
Doma jsme dali oběd, on toho zase snědl minimum :-(( chtěla jsem jít znovu ven, že bude spát v kočárku, ale vytuhnul doma.
Tak půjdeme až se vyspí.

Večer měl úraz. Nějak blbě spadnul v předsíni, já byla zrovna v kuchyni, asi spadnul na kolo od kočárku, řev jak blázen, ležel na břiše, když jsem ho zvedla, plakal tak, že se nemohl nadechnout a hrozně mu tekla krev z nosu, z obou direk. Ach jo. Já se klepu, jen o tom tady píšu.
Dneska už dvakrát spadnul doma na hlavičku, já nevím co dělá. Lítá, o všechno zakopává, je to síla. Začíná mi lézt po výškách, jsem šílená strachy. Asi si ho uvážu k noze nebo já nevím.

Fotky doplněné, uf :-))

Kubulo, učíš se učíš??

Taky u vás pořád jede pračka??? To je síla, já už co se dá skládám, jinak by mě trefilo. Včera jsem malého načinčala do centra, šel se s tetou projít, x krát upadl, obě nás umazal, kočár jak prase, no tak to vydrželo do té doby, než jsem ho vyndala z kočáru. Tak že peru a peru.

V tom H&M jsem koupila jen punčocháče, ale měli tam nádherné věci, potřeubuju pro malého nějakou jarní bundičku, tak musím mrknout tady do sekáčů a uvidíme. Tam ji měli za 700 a to mi přijde nechutně moc :-(((

Jitulko, včera jsem tady potkala Terku, říkala ti to??
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hezkou neděli bubíšek + Davídek 21/11/03 3.4.2005 14:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.