| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

3.4.2005 9:57:09 Lyonka a Miriam 1.9.05

pro Tercu a ostatni tehulky i netehulky (°_°)

to simrani v brisku popisujes uplne stejne. jako kdyby zkoumal, kde se nachazi. Jenomze nevim, jestli je to normalni, ale nelezi presne uprostred briska. Vyskutuje se na prave strane, ne uplne na boku, ale kdyz lezim je to videt, jak je moje bricho divne hrbaty.
A s tema chutema, jeste jsem nenasla, co by mi tu vubec chutnalo. Je to tu takovy "nemastny neslany" jak to nazyvam. V Nemecku byl chleba a vsechno ostatni vice mene stejny. A vozila jsem si i jidlo z Cech, ktere mi maminka navarila, a proste jsem to strcila do mrazaku. Ted uz si toho tolik vozit nemuzu. Zili jsme v Mnichove, a za 4 hodky jizdy jsme byli doma v Cechach. takze pohoda, kdyz se nasim styskalo, prijeli na vikend a v pondeli zase odjeli. ted uz to tak snadne neni. trpi tim hodne, ale jak rikaj, co muzou delat....nic, doufaj, ze budu jezdit s vnouckem,ci vnuckou casto. My si nechceme dat rict,co se narodi.Takovy prekvapko...
Kdybych zila v Cechach,tak bych asi jenom jedla a jedla,protoze mi tam chutna vsecko.mozna je to tak lepsi a doufam,ze moc nepriberu. momentalne me tady chut k jidlu opousti. Klidne bych nemusela jist vubec. ale kvuli miminku se snazim jist normalne,hodne zeleniny a ovoce,ale zadny sladky. a co dela muj muzik, aby mi udelal radost pritahne domu vzdycky nejakou tu nutellu nebo cokoladu, a ja pak vzdycky nadavam, ze ma mit rozum, jinak budu jako koule....ale on rekne, ja ti chtel prece udelat radost! Tak mas nosit kiwi nebo merunky,ale ne pul kilovou nutellu...
Kdo se pak bude tahat s tema kilama,ja! Uz ted mi boli zada. Mam trochu vetsi poprsi,nez je normalni prumer a uz pocituji, jak se zvetsujou. A muzina si dela srandu a rekne, ze az budu mit bricho a jeste ty prsa, tak se urcite jednou prevrhnu z te tihy.....takze si koupim asi hulku...papa
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
pro Tercu a ostatni tehulky i netehulky ... Lyonka a Miriam 1.9.05 3.4.2005 9:57
*Dobre pozdni rano! peque *75 3.4.2005 13:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.