| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

2.4.2005 20:54:11 Marie

Pro Tercu

Dekuji ti za uklidneni. Jenomze mimino dostane i tuniske obcanstvi, takze tim vypliva, ze na ceske nebude asi misto. Ja osobne nechci mit "skopcaka" (pardon,ze to tak rikam)v rodine.Chci proste Nemecko zapomenout a kdyby mimco dostalo franc. obcanstvi, a treba bychom se jednou rozvedli (buh vi),tak je v jeho zemi a nemusi porad litat na konzulat pro nejaky papiry.Uz ted mi to leze krkem.Vsechno pres treti zemi.Pripadam si jako mimozemstan,porad aktovka plna papiru,a nejlepe preklad do francouzstiny...
S tou tchyni si nelam hlavu,kazda matka si pro syna predstavuje manzelku ze stejne zeme.Moje tchyne (ja ji ani tchyne nenazyvam,protoze pod slovem tchyne se ukryva jaksi spatny vztah mezisebeou) je uplne super.Je moc hodna a snazime se spolu komunikovat arabsky,neco uz za ty roky umim,takze ty nejpotrebnejsi veci si povykladame.A jak si psala o te trave, v Tunisku mi taky moc chybela. Vsude samej pisek a palmy. Chtela uz jsem videt travu a normalni stromy. Mimule leto jsme tam stravili 3 mesice. Takze nekdy to horko leze na budku. Ale tak asi ve Spanelsku neni,ze??? A s tema maminkovskejma cinnostma,to se musim poptat. Takze diky za poveseleni, preji pekny a pokojny vecer a papa.
PS: u te tve klavesnice se urcite zhavi kabel a zacina z ni cudit....-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pro Tercu Marie 2.4.2005 20:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.