| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

Ahoj všichni

Tak vás zdravím!!!!! Po odmlce.
Koukám, co je tady novinek!!!!!

Alí, snad se taky můžu přidat s gratulací, držím palečky, ať je vše O.K. Máš můj obdiv, tolik dětí a můj drahý se bojí druhého :-)) Tak mu tě dám za příklad.
Jaké to je být počtvrté těhule?? Já si to neumím představit. Musí to být asi moc hezký.

Tak Labu, ještě ty sis přála mimíska :-)) Držím moc palečky. Ukaž se brzo na msn. I tady :-))
Jani, jak jsi odstavovala??

Jitulle, díky za vzkaz, no pošlu ti ho, jestli chceš, jo? :-))

Pírko,kdy ty vlastně čekáš mimíska?? A choď jsem častěji, PROSÍM!!!!!!

Kubulo, vidíš, jsi na tom líp, malej by zatím bez prsa neusnul :-(
Těším se na pokec.

Jinak mám doma taky řádného vzteklouna. Ve čtvrtek sebou vzteky mrsknul o zem, naštěstí ze sedu a doma na lino. NO ale hrklo ve mně pořádně. Pak hráli s tatíkem fotbal, řehtal se jak blázen, tak to bylo fajn, řádili a najednou mu uklouzla nožička a spadnul hlavou na práh, no bylo to děsný, řev, uf. Celá jsem se klepala. Vím, že takových pádů ještě bude, ale stejně, vždycky ve mně hrkne.
Včera zase uklouznul po nějakém papíře a šlehnul s sebou o zem a při tom si rozkousnul spodní ret zevnitř, to bylo krve.

Dneska vstával už v 6,50h. děs. Pak byl celkem hodný, nechal mě vykoupat, uklidit, uvařit, ale pak už se tady potácel, tak jsem ho dala spát a až se vzbudí, tak jedeme do centra máme sraz s tetou a chci mrknout do nově otevřeného HM.
Jinak u nás nic nového.
Táta shání práci, tak je to veselý :-((
Dávám do alba nové foto, můžete mrknout

Sev, ať se ti na Moravě líbí a až se vrátíš, ozvi se.

Jitulko, ty se mi koukej ozvat, včera to bylo zmatený, tak ať dohodneme ten srazík.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahoj všichni bubíšek + Davídek 21/11/03 2.4.2005 13:10
*Re: Ahoj všichni Ja a zase ja 2.4.2005 16:40
**Re: Ahoj všichni Jitulka 2.4.2005 21:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.