| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 1997

2.4.2005 8:05:47 Ilona-L97+A04

krásný den

Ahojda holčiny,
moc vás po dlouhé době zdravím. U nás je vše při starém. Lucinka chrchlá, není to ale nic hrozného. Anetka zlobí v noci. Na dnešek jsem spala asi 3 hodiny. Věřím, že to bude jen a jen lepší. Zatím je to teda čím dál tím horší. Měla bacil v bříšku, už to je ale dobrý, tak nevím, co ji zlobí. Možná to už začínají být zoubky. V úterý jdeme na šestiměsíční prohlídku a na poslední dávku očkování. Potom budu volat na naušničky. Už aby to bylo za mnou! Malá váží kolem 6800g. Po poradně podám přesné informace.
Moc se teď sem nedostanu, protože jsme hodně venku a Anetka opravdu dost zlobí, takže mám pořád co dělat. Teď se zrovna rozčiluje vedle v postýlce.
Určitě jsem ale na vás nezapomněla, snad se sem dostanu častěji. Manžel by měl být víc doma, prý mají moc přesčasů a to se vedení nelíbí. Tak jsem zvědavá, brala bych to ale všemi deseti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak se mějte nádherně a zase někdy ahojda.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
krásný den Ilona-L97+A04 2.4.2005 8:5
*Re: krásný den Dáša-Dáda-Jirunka 2.4.2005 18:46

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.