| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

ahoj!

Ahoj holky!
Tak jsem se tu zase po dlouhé době ukázala. Než jsem přečetla všechny vaše příspěvky, tak zkončil film v telce :o) Že jste se ale rozepsaly!!!
Na srazík bych moc ráda dorazila a na plavčo bych se taky přidala. My nemůžeme čtvrtky - to máme plavčo v Modřanech. Jinak je mi to jedno. Jak o víkendu nevím - teď, když je hezky, tak chceme na chatu, kouknout do ZOO a podniknout nějaký výlet. To aby si taky taťka užil toho našeho raracha. Takže jsem spíš pro po, út, st, pá.

Dneska jsem byla s Týnou u Dr. Má už od středy průjem. Prý je to virové. Dostala Smectu a dietu. Může jíst jen rýži, brambory, mrkev a banán. Pít smí jen černý čaj. Tak jsem zvědavá. Prý je to virové a do týdne by to mělo být pryč (do týdne od nákazy). Tak aby jste od nás něco nechytili. Týna by z toho měla být přes víkend venku. Jsem na to zvědavá.

Holky, určitě jsem toho chtěla napsat víc, ale už si nějak nemůžu vzpomenout. Jsem unavená. Hodinu jsem Kiki uspávala v náručí - buřtík má už přes 9 kg.
Asi zalezu do postele. Papa holky!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
ahoj! Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 1.4.2005 21:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.