| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

1.4.2005 13:26:42 Sysyna

Zdarec zensky a deticky!!!

NO tak k tem kilum, my mame cca 12kg, Kacka od Barci, jak u nas byly ma 10kg...je znatelne drobnejsi jako Davidek a o neco mensi, hlavicku malinkatou...uz je videt ,ze ona je zenska a David chlap!!:-))
Takze, kliiiiiiid!!!!!!!Co pak nekteri nasi mistni otesanci, ze Leni nebo Moniko!:-))

JInak David ma obdobi zravosti a hladoveni....nenutim ho, rekne si uz sam.jen ho nekdy musim nutit trochu vic do piti.Ale jinak je vse myslim OK.

Marto,
¨co se tyka rodiny, tak ja NO COMENT.Uz jsem tu myslim v prubehu cca 1,5 roku napsala vic nez dost.
Par prispevku dozadu,28.3. moje narozeniny, perfektni scenka me matky..a pak jobovka s utekem Davidka.
Moje matka ma od meho detstvi neustale nejaky problem vuci me osobe.Je 2x rozvedena...a pokazde dopadla ,jak sedlaci u Chlumce.
No a kdo si myslite, ze za to muze??No prece ja.NEVIM SICE PROC, ALE JE TO TAK.
Kdyz jsem byla mala ,poslouchala jsem dokola, ze jsem ,,Cely muj otec!!!", kdyz umrela jeji matka, moje babka, tak posloucham, jak jsem cela ona, ze se na me podiva a je ji zle!!!JO,PRESNE? to rekla moje matka:Ze delam svym detem ze zivota peklo, tak jak delala ona ji, jsem horsi jako gestapo, moc kontroluju Marka, jsem na nej neprimerene zla a porad preferuju jen toho upistence Davida.

Takze pondelkem mi muze moje matka...vite co.Dala si panaka a mela pocit, ze musi spasit svet od zlych lidi.Tak se ji topovedlo.Ja uz na to proste po 34letech nemam fakt nervy.

MArek, skoro 14let, je myslim az moc svobodne dite.Nekontroluju mu telefony, nectu smsky, nectu psanicka, postu a ani meily.Muze jit do kina s holkama,muze jit ven, spat u kamarada.Muze se s nama divat na telku, hrat na PC hry, zamilovavat se..a vymyslet ptakoviny.Ma temer vse , co potrebuje k zivotu, nechodi oblikany ze sekacu a po nikom nic nededi.Je to moderni kluk, uz mu dovolim i melir behem skolniho roku.Coz jsem zarputile dovolila, pouze pres letni prazdniny.Obleceni si muze vybirat sam, nenutim to ci ono.Jen nedovolim velke tenisky s velkym jazykem-rozvazane a rifle s rozkrokem u kolen.Na to jsem alergicka.JInak prakticky cokoli.

Od mala si vsecko rikame a vetsi problem resime, nebiju ho za znamky, nenadavam mu a nedavam mu za ne tresty v podobe nesmis ven, nesmis TV, PC......nesmis dychat a pod.nesmysly, pac vim, ze to nema cenu.Proste chci videt vysledek, ze si znamku opravi, a zatim to tak funguje.Nevim co je to ucit se s nim, kontrolovat mu ukoly a hlidat ho jak hlidaci pes.Je samostatny, rozumny.Ted je sice u nas puberta, nejake to drzkovani, odmlouvani, meli jsme mensi problem na podzim, ale je to zda se za nami.Vse co kdy vyvedl, jsme se snazili vyresit v klidu.Ode me vseho vsudy dostal 2x, obcas facka pres papulu, kdyz drzkuje, od Kaji vseho vsudy 2facky.Nikdy jsme na neho nevzali vareku, remn a pod.nacini.Uci se dobre, ma konicky a zajmy, bavi ho jazyky.Muzu to shrnout do jedne vety,,Dela nam radost".



Ale musi u toho dodrzovat urcita pravidla.Zatim to vychazi.

No a pres to vsecko posloucham neustale od sve matky, jaka jsem spatna, jak je Marek chudacek, jak mu delam ze zivota peklo, jako babka ji.
NO , co delala matka me nebudu ani popisovat, ale je uplne jako babka ve vztahu k ni.
Proto jsem se vzdy snazila, delat to se svyma detima jinym stylem.Aby nemuseli po par letech citit ke me to, co citim ja ke sve matce.
Bohuzel, rodice, rodiny si nevybirame, do te se narodime.Jeste , ze si muzeme vybirat sve pratele.

To je jen malinko z toho, jak to chodi u nas v rodine.Ostatni prasarny, ktere mi kdy vyvedly, ani nebudu pripominat, pac to je tak akorat na blinkani....bleeeeeeeee!!¨¨¨Pro me je ted ma rodina predevsim muj manzel, me deti a pak nekde dal rodina meho manzela, a pak nekde daleko moje rodina.Protoze tak to proste je a na tom se uz nic bohuzel nezmeni.

Jedno je ale 100% jiste.Davidek ma babicku na prd....dedu taky a babis dedem od tatky moc daleko.Prakticky taky na prd.

Rika se, jaky si to udelas, takovy to mas.Ja to doma mam dobry, jediny rusivy element byvala prave ma babka a moje matka.NO od te doby co neni babka, to matka vede za dve!


Takze at ziji rodinne vztahy!

Tezko se s tim vyrovnava,a le proste neda se nic delat.Kdybych mela kazdou vec, kterou mi moje matka rekne obrecet, tak dodopravdy nedelam nic jineho.Takze na ni prdim mam klid.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Zdarec zensky a deticky!!! Sysyna 1.4.2005 13:26
*Re: Zdarec zensky a deticky!!! Michelle a Jakub 7/03 1.4.2005 14:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.