| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

Zase

krásné slunečné ránko přeji všem.

Holky, dneska mě berte trošku s rezervou:-))) Máme za sebou první snad kompletně celou probdělou noc a teď chrní jak o závod. Nejspíš ho bolelo bříško, ale festově, nedokázal se sklidnit a brečel i v noci, vůbec nešel utišit.

Jo naše babča, ta si všechno pojme po svém a elánu na svůj věk má opravdu hodně, před takovými 7lety teprv přestala jezdit na babetě (z chaty a na chatu) a kdyby jste ji slyšeli vyprávět, jak se hádala s policajtama, že jele 42 km/hod přes přejezd, protože nad Litoměřicema viděla mraky a z nich vždycky prší (babeta jezdí normálně 40km/hod). Do dneška leze po štaflích, když chce něco na chatě otrhat (višně, jablka).

Álo, já taky chodila na 26.ZŠ, ale možná o trošku dřív než Ty:-)))

Severko, šťastnou cestu.

Sněhu, co Filípek?

Darčo, tak jak dopadl cukr?

El, dobrej doktor je Novotný, ale má toho hodně. Má ordinaci snad někde na Terase nebo Dobětice. Chodí k němu hodně děti s kyčlema. Taiky jsem u něj byla se zádama a brácha s H2O v koleni.

Držíme palce nové vídělečně činné mamině:-)) Gabčo, Ty se máš. Ať se Ti líbí v pracovním procesu.

Vlasinko, já mám kluka sice v první třídě, nikdo mu žádnou diagnozu LMD nepřiřknul, ale poznámky za chování má pořád. Nejdřív jsem z toho byla nešťastná, ale i moje máma a všechny ženský okolo mi říkaly, že ve škole si musí sjednat pořádek sama učitelka, že já tam nejsem a jeho chování nevidím. Kluk je "hyperaktivní", chvilku nevydrží a škola mu jde levou zadní, takže se tam nudí. Ale poznámky má typu: neustále lítá o přestávce po chodbě, strčil spolužákovi do penálu cestou od tabule, atd. Ale zároveň uznává, že je při hodinách aktivní, hlásí se a spolupracuje. Nejdřív mě to strašně trápilo, ale teď už to mám na salámu, dostane vynadáno, to jo, ale že by mě to nějak trápilo to říct nemůžu. A to mají celkem mladou učitelku. Asi by bylo horší, kdyby nosil poznámky, že se pral nebo někomu ubližoval nebo kradl atd. Doma problémy z chováním nemívám, jen ty běžné (nechce uklízet, jíst, atd.).

Užijte si bezvadně dnešek, bude slunečno. Já pojedu asi do Tesca, mají tam akci na oblečení(hlavně rifle)


Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zase Ivuša+Šárka93,Radim98,Honza05 1.4.2005 7:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.