| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

Ahooj,

téééda - Vy jste ale spisovatelky - teď jsem Vás dočetla a dalo mi to docela zabrat, než jsem se všemi příspěvky prokousala :-))). Všechny nové fotečky v albu jsou moc krááásné!

Já v neděli vyfotila náš "rozbořený" pokojíček, tak brzy taky něco přidám, ale není to nic krásného... Doufám, že to manžílek brzy zdárně dokončí. Ale trochu se to zkomplikovalo: ve středu začal marodit, i přesto ale pracoval a tak ho to dneska totálně položilo :-))). No, tak nevím, jak dlouho bude marod a o jak dlouho se to všechno prodlouží. Ach jo :-(((. Musím se o něj náležitě starat, takže vůbec nemám čas na počítač... Navíc Verunka se začala nějak posouvat, takže ji někam položím a ona je zachvilku úplně někde jinde :-))). Musím ji tedy pořád hlídat, co dělá...

No, jinak aby toho nebylo málo: spadl nám kousek zdi v ložnici... Je úžasný ležet tam a koukat se na cihly :-)))! No, když se prostě nedaří, tak se nedaří... :-((( Mám z toho nějakou blbou náladu. Ještě, že venku aspoň svítí sluníčko (teda svítilo, teď večer asi těžko :-)))!

Ještě ke všemu mě v noci na dnešek strašil takovej hroznej sen - fuj!

Darčo, jak dopadl cukr? A zítra jdeš k zubaři, viď? Tak držím palečky a budu na Tebe myslet. Mimochodem, i mně jsi nějaká povědomá. Nechodilas na 26. ZŠ na Severní Terase? Ale to by byla náhoda...

Vlasinko, já ten text našla na www.albi.cz, taky se mi líbil... Tak snad se bude líbit i těm, kterým jej předáš... Sehnala jsi dáreček pro bráškovu přítelkyni? Já občas kupuji keramiku nebo kosmetiku, případně dekorační předměty... - záleží na vkusu dotyčného. Oblečení bych si taky netroufla. Brzy se pokusím napsat mailíka. Snad už se nám podaří ten srazík. Ty toho teď ale budeš mít hodně, viď?

Vlastí - jak je? Klárka je šikulka šikovná a taky nějaká hodňoučká, viď? Ať je Ti brzy úplně fajn :-).

Filípku, taky se brzy uzdrav! Mimochodem: máš parádní kočárek, opravdu! My se taky budeme brzy shánět po nějakém sporťáčku, ale Sněhul, neboj, stejný si nekoupíme... :-)))

El, se zády Ti neporadím, já nikdy problémy neměla. Ale hlavně, ať Tě ta bolest co nejdříve přejde. Vendulka Tě potřebuje :-))). Ani jsme na cvíču nestačily pokecat, viď? My jsme pak s Kosinkou vyrazily do Hypernovy.

Taky jsem koukala, že Verča byla při cvíču v pohodě - i na bříšku cvičila. My jsme jí totiž koupili takovou deku s aktivitami, která je hodně barevná a jsou na ní různý chrastítka a od té doby je na bříšku celkem ráda a všechno to zkoumá :-))).

Severko, přejeme krásný pobyt u rodičů! Šťastnou cestu! Jéé, taky bych někam odjela!

Ivčo, jsem ráda, že Honzíčkovi to dopadlo dobře. A Vaše babička je srandovní - taky bych chtěla mít v jejích letech tolika elánu!

Klári, věcičky jsou suprový!

Gabčo, hodně úspěchů v práci!

Marti, mohla by ses mi taky podívat na vlásky? Byla bych vděčná za každou radu. Otravuju, viď? Pokud nemáš čas, tak samozřejmě nevadí... Nerada bych Tě zatěžovala. Já si chci nechat mikádo, ale nevím, jestli mi k obličeji jde :-)?

Teda Ivuš, 1500 Kč za melír, to je síla! Já u kadeřnice vždycky nechám kolem 500 Kč, dělá mi melír do alobalů...

Tak holčiny, mějte se moc fajn a hlavně nemějte tak ošklivou náladu jako já...

Pa pa, Ála + Nika.



Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahooj, Ála+Verča(10/04)+Domča(06/06) 31.3.2005 23:36

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.