| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

Re: Hubendouři!!!

Marťo, klííídeček, zrovinka včera jsem Kubu postavila na váhu, lehce oblečen s plínou celých 10,5 kila.....brácha měl v té době min. o 2 kila víc:-)

Jani, koukala jsem do deníčku na fotečky, pěkně to dokumentuješ, jen mi tam nějak chybíš Ty! :o))

Syssi, teda zásobuješ nás tu pěknými infarktovkami! No hlavně že se nic nestalo.........já bych to teda rozdýchávala ještě teď a bulila celej den........

Holky, musím se teda pochlubit, je to tak týden, co v poledne a večer nakojím, dám dudana, položím prcka do postýlky, ocházím a je klid a on si jen tak leží a pak usne........ještě nedávno, pokud nespal, a já jsem šla pryč, tak spustil příšerný řev a hulákal a hulákal klidně i hodinu, takže jsem raději u něj poseděla, dokud neusnul............dnes k večeru jsem mu vysvětlovala, že jeho milovaný "duditek" hodíme zítra do Moravy, že už je velký a světe div se, večer jsem mu ho nedala a on usnul bez něj!!! Fakt čubrním, doufám, že mu to zůstane..............teď ještě ty plíny:o)

O dvouslovných větách si musím zatím nechat zdááááááááát.......leda že by se počítalo pondělní "hody hody":o)

A všichni marodi to teď pořádně vyležte, ať jsme v květnu v plném počtu!

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Hubendouři!!! Michelle a Jakub 7/03 31.3.2005 15:0
*Re: Hubendouři!!! rascal-ka 31.3.2005 15:16
**Re: Hubendouři!!! Jana+3M 31.3.2005 15:44
*Re: Hubendouři!!! Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 31.3.2005 22:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.