| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2002

31.3.2005 21:26:50 Pafča+3(10/02,10/04,1/09)

Čůrání a kolo

Dani, to čůrání jsem řešila asi jako všechny tady. My jsme vlastně s Doubravkou začínali čůrat venku, když chodila s holým zadkem a pak jsem jí začala dávat gaťky, aby si to nepletla s plínou a nosila jsem s sebou všude sadu i dvě náhradního oblečení, abych ji mohla převlíct. A zafungovalo to dobře. Teď nám naše mladá ale "blbne". Než by si řekla na nočník, tak se svíjí a kroutí a ani na přímé vyzvání nereaguje a potom, když si řekne sama, tak už jsou gaťky a občas i kalhoty pěkně mokré. Už mě tím celkem štve. POřád si říkám, že to nebudu komentovat, ale nejde mi to. Ze začátku už taské spala skoro pravidelně se suchou plenou (alespoň odpoledne) a teď se budí s mokrou. Asi jsem měla včas přestat s plínou i na odpolední spaní. Asi to zkusím v létě. Pár nehod a bude to (doufám:-).

Kolo nám taky nejde. Zatím stále vede odstrkovací motorka. Zkoušeli jsme i tříkolku, ale nazadařilo se. Je to moc dřina a i když se rozjede, tak pořád musí šlapat, což ji nebaví a nikdy na tom není tak rychlá jako na motorce, takže je to pro ni další krok zpět. Tak uvidíme. Teď budeme muset vrátit vysokou motorku, tak snad potom vezme kolo na milost a naučí se na něm.

Jinak se musím pochlubit, že na Velikonoce jsme si užívali posledního sněhu v Malé Úpě a bylo to super. Kamarádi se stejně starými dětmi, počasí jako ze žurnálu a ještě sníh dost dobrý na sáňky a boby. Fakt super. A bylo fajn potom přejet k nám do Hory, kde už je úplné jaro a sucho.

Taky se vám "pochlubím", že jsem si nechala poslat vzorek látkových plen a vyzkouším, jestli bych to s nima zvládla. Jedná se vlastně o plenkové kalhotky, jenom jsou prací ( a nežehlí se !!!!) a ušetřím trochu naši popelnici a skládku. Zatím to vypadá, že největší problém bude s oblečením. Ta plena je přeci jenom větší než jednorázovka a výrobci oblečení s tím nepočítají. Rázem bude Agáta muset nosit o číslo větší věci. Tak uvidíme, jak mi ta ekologie vyjde :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Čůrání a kolo Pafča+3(10/02,10/04,1/09) 31.3.2005 21:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.