| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

31.3.2005 20:02:20 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10

čau

tak se mi podařilo na chvíli se připojit....doufám,že mi to nespadne...půjčila jsem si od rodičů anténu k PC a funguje to...ťuk ťuk ťuk

Rendo-jméno MUDr si nepamatuju (ani jsem ho nikdy nevěděla)...byl černovlasý s brýlema a hrozně mladý...ale hodný a fajn

Pleny-já jich mám (nepamatuju si přesně) něco kolem 20-30 ks malých a asi 5ks velkých...ty malé mám k MUDr,do postýlky pod hlavičku,do kočárku pod hlavičku...na blinkání,ale to El moc neblinkala...jo a v porodnici jsou háklivý,když mimi položíš třeba na svou postel a nic "miminkovského" třeba zavinovačku nebo plenu pod něj nedáš.
Ty velké pleny mám jako osušky a jsou nejlepší...mám ještě přímo osušky,jako je ručník,ale nejpříjemnější jsou ty klasické plenové osušky...
máme je z Hypernovy a prodávají je i v různých klasický prodejnách s hadrama pro mimi nebo potřebama pro děti...
doufám,že jsem dobře porozumněla otázce a trochu Ti odpověděla na to,co jsi chtěla...

tak jdu přečíst rodinu a vrátím se sem...pokud bude signál,budu tu:-)))))

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
čau Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 31.3.2005 20:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.