| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Plzeň

Cvičení

Tak já jsem chodila přesně tam, jako chodila Kyti:-) Bylo to príma. Já ale chodila k té druhé asistentce....už si nepamatuju, jak se jmenovala. :-( Ta moje paměť!:-) Bylo to fajn. Zeptala jsem se, na co jsem potřebovala, cvičilo se každý týden (bylo to jednou za týden) a pouštěly se filmy. Dýchání a cvičení pro porod mi bylo na nic, protože jsem skončila na císaři...ale kdo to může vědět, že jo.:-) Jestli budu zase někdy těhu, tak tam budu chodit znova cvičit. Moc se mi tam líbilo.
Pat...a proč nechodíte do školky do Vejprnic? Zrovna včera to hlásili místním rozhlasem, že jsou zápisy...akorát jsme byli venku a procházeli kolem ampliónu...jinak bych to neslyšela:-)))
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Cvičení Marta+Matý04,Markét06,Eliška09 31.3.2005 16:45
*Návrh na srazík!!! Marky+Tomík a Klárka 31.3.2005 19:26
**Re: Návrh na srazík!!! Mája, Martínek a Kubík 31.3.2005 20:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.