| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

31.3.2005 11:12:58 Sysyna

Ahoooooj!!!

Tak jsem prisla z plavani a polovina deti tam nebyla, pac se odhlasily kvuli viroze, takze neco porad radi dokola a dokola a ne a ne si dat pokoj.

MAtejska a podobne ptakoviny me nikdy nebraly, kolotoce jsem nemela rada, blinkala jsem pak vzdycky a na houpacky jsem uz stara...usmudlany plysaky nepotrebujem a papirovy ruze jsou kyce.
Ale jinak jsem normalni a celkem romantik:-))

Vcera u nas byla Bara s Kackou.Jsme domluvene, ze 20.4.ve stredu rano dojedu do Prahy a v patek s Kajou zas do Brna.Takze , co takhle 20.4. srazik v Praze misto Vasich uterku?????
RAda bych VAs videla jeste pred kvetnovym srazem, jestli to nahodou s Vama vydrzim, ze bych pak treba ani nejela....:-))))VTIP!!!!
Noa jinak nic, jdu neco delat...dneska jsem si chovala uzasny krasny malinkaty miminko a Davidek volal,,Mimi, kouka, mimi kouka!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahoooooj!!! Sysyna 31.3.2005 11:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.