| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

30.3.2005 21:12:50 Klára s Matějem

Re: :o))

Teda ženský vy jste ukecaný. :o) Byla jsem celé odpoledne pryč a teď nějak pomalu nestíhám číst. Po obídku jsme šli s Kulíškem ven a vrátili jsme se až v 17 hodin. Byli jsme se podívat u rybníka na labutě a pěkně se drobeček dvakrát prospal. Po obědě jen 45 minut, ale potom zabral po třetí hodině a spal až do pěti. :o) Řádně jsme se vyvětrali, jsem i příjemně unavená tak za chvíli ulehnu.

Marti na mejlíka odpovím zítra ráno, snad se nezlobíš, že jsem neodpověděla hned. Měla jsem tu ještě kamarádku a nějak jsme se zakecali :o)

Ivuš, nejdete spíš na endoskopii nebo něco podobného? Endokrinologie je štítná žláza a na tu je ještě podle mého dost času. Jen mě nemlať, jen se ptám :o) Hlavně aby vám to dobře dopadlo, držíme všechny palečky.

Sněhuláčku, snad nebude s Filískem nic vážného. Zítra napiš jestli už je vám líp. S Matějem na Vás budeme myslet.

Eli, přeju aby tě záda přestala bolet, protože pokud nemáš doma pomocnou ruku tak to nebudeš mít ani trochu jednoduchý. Snad se to brzo spraví.

Severko, špuntíky schováváme, když jsme to slíbily. :o) Přeju příjemný pobyt u rodičů, taky bych moc ráda někam vypadla.

Álo jak jste daleko s pokojíčkem, už máte hotovo? Doufám, že nám potom ukážeš nějakou fotečku.

Maruš, chodící botičky taky začínám shánět, ale z hrůzou jsem zjistila, že 12 nám jsou tipťop. Asi budeme mít doma slůně :O))

Manžel má čtvrtek a pátek dovolenou tak něco podnikneme když hlásily, že má být slunečno a docela i teplo.

Ještě juknu na nové fotečky a jdu do hajan. Přeji vám krásné sny a všem marodům brzké uzdravení. Snad jsem nezabrala moc místa. :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
:o)) wej,Maruš05/02,Vláďík04/04 30.3.2005 20:41
*Re: :o)) Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 30.3.2005 20:58
*Re: :o)) Klára s Matějem 30.3.2005 21:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.