| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní nemoci a potíže

30.3.2005 13:37:00 Jitka, syn 2,5 let

Zvracení

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, je normální,když dítě ráno po probuzení zvrací žlutou tekutinu? Syn se dnes ráno probudil a nejdříve párkrát kýchnul, a pak ho to natahovalo až zvracel. Nejdříve jen jakoby hlen se slinami (jako by soplík z nosu, který mu možná přes noc stékal do hrdla), dost se to táhlo jako vaječný bílek a pak v tom byla právě i ta žlutá barva. Celkem asi 4x za sebou v kratších intervalech. Plakal a stěžoval si na bolest bříška. Teplotu neměl. Chtěla jsem radši jet k doktorce (hned mě napadl slepák nebo zauzlení střev), ale na hodinu usnul, a když se probudil, tak už nezvracel, jen kýchal, byl veselejší, na bříško si nestěžoval, snědl lakromák a banán. Teoreticky by to mohlo být to nachlazení, já i manžel máme silnou rýmu, takže to mohl chytnout od nás, ale přes dopoledne mu soplík z nosu netekl. Teplotu doteď neměl, ale obědvat nechtěl, takže měl zatím jen ten lakromák a banán. Momentálně spí. Zvrací děti i při nachlazení? Párkrát rýmu už měl, ale nikdy nezvracel. Díky za vaše zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zvracení Jitka, syn 2,5 let 30.3.2005 13:37
*Re: Zvracení Jirina 30.3.2005 13:48
*Re: Zvracení Lída+2 30.3.2005 17:28
**Re: Zvracení Hanka+ 4 berušky 31.3.2005 13:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.