| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

30.3.2005 7:00:00 pabakuku

Tak

asi budu dnes první, museli jsme jet brzy do práce, Pavlovi se to tam nějak zkomplikovalo a nechtěl abychom se trmáceli přes město trolejbusem. Tak tu mám kafíčko a čajíček... A klídek, úředníci ještě nedorazili :-)
Kubíček má na oku a tvářičce monokla, schodila ho včera |Coletka ve školce ze židle, tak se bouchnul a vypadá hrozně. Mít jí po ruce, seřezala bych jí, protože na nídoma asi nestačí, ona je prý zákeřňák a agresivní, jak učím Kubíčka, že holky se nebijou, tak jsem mu dovolila, aby téhle to určitě vrátil, aby si už na něj netroufla.
Míšo při čtení jak se jdeš koupat jsem si vzpoměla, jaká hrůza to byla pro tebe minulý týden a vidíš, už je to tu, prostě paráda :-)
Pořád se ptámjak dopadla ZOO, ona se nekonala???
A chci se zeptat také té šťastné maminky co má novou kuchyň, zda-li jim to dělal truhlář, nebo jí koupili od velké firmy :-) Už sháním doporučení tady po Ústí na šikovné řemeslníky.
Tak pa pa a překrásný den všem!!!
El kdepak si?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
VLASINKO, Ála+Verča(10/04)+Domča(06/06) 30.3.2005 0:12
*Tak pabakuku 30.3.2005 7:0
**Re: Tak Klára s Matějem 30.3.2005 7:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.