| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

29.3.2005 23:44:04 Gasha

Tak, a teď si hezky počtěte :oD - to máte za to :oD hi hi hi

Tak dobrá, holky, jdu číst :oD
Co??? 89 příspěvků!!!

A než začnu, tak vás potrápím tím, co se u ná během té doby, co jsem tu nebyla stalo, jo :oD Jen ve zkratce.
AUREDNIK
Tak se mi podařilo všechno zbožíčko z AUREDNIKA dodat nejpozději do druhého dne, co mi došel. Jsem ráda. Jen jsem TROUBA a měla pár záseků. Např. Jaffi jsem donesla trošičku zničené papíry. Namočené a tím i obarvené. Jsem opravdu ňoumík. Ale ona je hodná a odpustila mi.
A Michel na mě čekala s celou rodinou před barákem a ještě k tomu, když si chtěla pohladit našeho hafušu a já ho donutila přes jeho lenost vstát, tak na ni zavrčel. Ach jo. Ale jinak je hodný. opravdu. Nic nedělá. Jen prostě, když nemá náladu, tak zavrčí - zabručí. Já ho prostě v tu chvíli donutila vstát, když chtěl ležet. Ach jo. Michel, PROMIŇ.

Návštěva
Měli jsme tu návštěvu z daleka a tak jsem nebyla schopna se sem dostat. Pak přišli Velikonoce :oD

ZOO
V pátek jsme byli v ZOO. Konečně. Měli jsme s sebou 4 děti. 2 naše a mou sestřenici (16) s bratránkem (5). Bylo to SUPER. Vítek stropil hysterické záchvaty.Má panickou hrůzu ze zvířátek. No, ale maminka s tatínem byli tvrdí a chvíli tatínek nosil Vítečka v krosně a pak musel ťapat po svých. Probrečel celou cestu od hrochů až ke lvům. Lvů se nebál :oD a pak už ničeho. Zpátky jsme jeli mašinkou. To bylo také hezké. Dvě fotečky jsem si vložila do našeho deníčku. Amálka zdravila každé zvířátko a nejvíce se jí líbily divoké kačeny. A Vítkovi ryby. No, zkrátka mě ty naše děti dostávají.

Velikonoce
Tak výzdoba nakonec nedopadla. Tedy po bytě a na dveře. Jinak jsem tedy v nedwli večer malovala vajíčka (maluji včelím voskem a pak barvím v cibulových slupkách) a vložila je do ošatky, ve které jsem měla mini skalku a okolo jsem si vypěstovala řeřichu. Dál jsem upekla preclíky a několik (dost) jsem jich navlékla na mašle. A to vše hezky naaranžovala. A??? Druhý den nikdo krom bráchy seměsíčním synovečkem NIKDO nepřišel :ó( Nikdo nás nemá uád - bééé. No, není divu. Několik let po sobě jsme nebyli doma a nebo neotevírali a nikoho jsme nezvali. Ale od jsem jezdila s manželem, Vítkem, Amálkou a babičkou po Trutnově a Vítek s taťkou koledovali u známých a příbuzných. No, děti toho mají až až.

No a to jest vše. Tak to tak hrozné nebylo, ne? :oD

Windows color
No, tak jsem dětem udělala na Bořku a na druhou Týnu. Samozřejmě, že velice slabě, takže se mi stalo přesně to, co Marfě. Zničila jsem to :o( No nic. Nebude Bořek ani Týna, ale rybičky. Když se tak Vítkovi líbí... Do lednice - TO JE DOBRÝ NÁPAD!!! Jaffi, díky díky díky.

Danlea
Ilčo, ještě juknu v TU a pak se s Tebou domluvím, jak to uděláme, jo?

Mmch, na červnových holky stále mluví o HM módě pro děti. Všichni to strašně chválí. A já to ještě neviděla. Pravda, na fotkách, které občas hodí, jsou opravdu hezké oblečení. Tak okud to nějaká znáte, napište, kde to je v naší blízkosti (okolí).

Mini MAXI román
Michel, tak jsem zvědavá, zda Tě dnes pokořím :oD No, ale asi ANO :oD

Úpické divadlo
Nejen, že tam pár lidiček znám, ale také se mi moc líbí jak hrají. Také jsem něco málo od nich viděla.

Jaro
Dnešní venčení divé zvěře :oD


Nové maminy
Vítám všechny nové maminy - Romču a ???
Koukám a snad i to tak dobře chápu, že nás pročítá více mamin, ale nepřispívají. No, nevím, proč mě to udivuje. Rampepurdo a Raketko, proč se k nám nepřidáte? Dvojčátka mezi sebou ještě nemáme ;o)

Porody
Já rodila v Opočně (chodím k dr. Červíčkovi) a nemůžu si vůbec stěžovat na pesonál. Tedy až na jednu dětskou sestřičku. Starší, hrubá a neustále nasmrádlá cigaretama.

Těhotenská móda
Myslím, že v TU se dá sehnat už skoro všude. Pokud se zeptáte. Např. v podloubí jak jsou Krkonošské noviny, tak obchůdek na konci a v Bambinu také prodávají.

Skluzavka
Péťo a jakou? Hoď fotku!

Sáček od výtvarných potřeb
Ilčo, to je v poho. Pokud Ti překáží, tak až jednou... A pokud se Ti hodí, tak ho použij ;o)

Kožní
Peťule, šla bych na kožní. Opravdu. Nic za to nedáš a maximálně ti řekně, že je to alergická reakce nebo alergie vůbec. Mmch, v jakém pereš prášku?
Také používám na promaštění modrou indulonu - doporučení dr.

Ufff - pero dopsalao :oD
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Tak, a teď si hezky počtěte :oD - to mát... Gasha 29.3.2005 23:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.