| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

29.3.2005 21:49:10 Peťule,Kája 03 + Nikolka 06

Re: Pěkný den

tak velikonoce probehly suprove,manza nebyl dopoledne doma,to me mrzelo ale jinak to neslo,tak sel kaja koledovat az po obede k pribuznym a libilo se mu to,machroval s pomlazlkou,porad se cpal,taky je dnes poradne olezly..........pak poslu fotky

JANI gratuluji k mimiskovi od segry,za jak dlouho stihla 3 deti?v jakym rozmezi?a ohledne doktorky ja nevi mjestli jsem to nezblabla koukal jsem na net a nasla jen BASOVOU tak se asi tak jmenuje,ja akorat vim kde ma ordinaci a jak vypada a to jmeno jsem asi popletla...ale asi pujdu k doktorce tak se podivam znova.......

PORADTE co mam delat s kajou,zacina se mu delat ekzem na lítkách ted i trochu na zadecku,jsou to suchy a si centimetrovy flicky,nevim jestli jit k doktorce nebo to jeste nechat a cekat jestki to zmizi,ale mam strach ze nezmizi,ale chudak to ma asi po me,ja se s tim narodila a kdyz si vzpomenu toho trapeni tak je mi strasne lito ze by mel mit to same.....taky amm strach ze doktorka mi zacne strkat nejake hormonalni leky atd..............

ted uz nevim co jsem chtela
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Pěkný den Tačmud 29.3.2005 9:12
*Re: Pěkný den Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 29.3.2005 21:49
**Re: Pěkný den Romana32 29.3.2005 22:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.